THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitania :)
Autor Wiadomość
Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 12-04-2011, 08:10   

Wiadomo nie zawsze czas nam pozwala na częste przesiadywanie przy komputerze, jednak miło i fajnie jest poczytać coś na tym forum nawet jeśli nie są to wiadomości o Whitney :)

REKLAMA 

Wysłany: 12-04-2011, 13:01   

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 12-04-2011, 13:01   

Tomek1990, piorun mnie trzaśnie... ale muszę się z Tobą zgodzić :wstyd: :rotfl:

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 12-04-2011, 18:15   

Tak na serio zawsze się podświadomie się ze mną zgadzasz :P

Komixiara 
Administrator

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 29-04-2011, 22:50   

Darkchild a Ty miałeś dzień po mnie urodzinki - więc wszystkiego dobrego! Ja sama mam wyrzuty, że nie poświęcam tutaj więcej czasu, znikam, mało piszę, ale samo życie... Mam nadzieję, że jeszcze nie raz zdarzy się tak, że w większości stary skład forumowiczów powróci od czasu do czasu...

trampeczki 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: I have nothing, didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: każdy bez wyjątku .
Wysłany: 22-04-2012, 13:33   

Cześć. Postanowiłam się zarejestrować.
Jestem Kinga, lat 15. :)

Może napiszę coś niecoś o mojej 'przygodzie' z Whitney. Tak na przywitanie.

Moje początki nie były takie usłane różami jak to bywa, gdy zaczyna się kogoś słuchać częściej niż się powinno. Mianowicie: Mniej więcej 3,5 roku temu oglądnęłam pierwszy raz film Bodyguard. Bardzo mi się on spodobał, a raczej spodobał mi się głos Rachel. Spytałam mamy i powiedziała do kogo należy. Niestety usłyszałam nie to co chciałam To Whitney Houston - stoczyła się na dno. Jest teraz ćpunką i niczym więcej. Myślałam, że mi serce pęknie.. Więcej mamy o Nią nie pytałam, bo wiedziałam jak zareaguje.. Zaczęłam jednak.. słuchać jej po kryjomu, np. gdy nikogo nie było w domu lub na telefonie, z słuchawkami w uszach. Jej piosenki miałam poukrywane na wszelkie sposoby (hasła i te sprawy). Ukrywałam to - wstydziłam się, że podobają mi się piosenki z lat 80,90. W moim środowisku słuchało się czegoś zupełnie innego. Próbowałam się dostosować. Ten cały kamuflaż coraz bardziej mi przeszkadzał. Zaczynałam powolutku go zrzucać. Małymi kroczkami mówiłam, w jakiej muzyce moja dusza jest oddana. Otwierałam się coraz bardziej, aż nastał 11.02. Wtedy całkowicie, w jednej sekundzie wyzbyłam się całego wstydu. W jednej chwili. Dojrzałam do tego, czego zawsze pragnęłam.. Teraz wiem, że potrafiłabym wyjść na najbardziej zatłoczoną ulicę w mieście i wykrzyczeć na całe gardło 'Kocham cię- Whitney' Jestem dumna, że moje serce wybrało właśnie Ją. Tylko męczy mnie jedna rzecz: Czy musiało dojść do takiej tragedii, abym ja całkowicie przestała się jej wstydzić?

Wiem, że tymi słowami mogę nie być przez Was pozytywnie odebrana, jednak chcę być szczera.. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mnie stąd nie wykopiecie. :)

buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 22-04-2012, 17:43   

trampeczki napisał/a:
Jestem dumna, że moje serce wybrało właśnie Ją. Tylko męczy mnie jedna rzecz: Czy musiało dojść do takiej tragedii, abym ja całkowicie przestała się jej wstydzić?

Witamy Cię Kingo :) .
Myślę, że każdy na forum jest dumny, że jego serce należy do Whitney. Aczkolwiek, bardzo często, właśnie taka tragedia, uświadamia jak wiele się traci. To moment, kiedy nadchodzi myśl, że "ona już nigdy nie zaśpiewa...odeszła". Dla mnie, to był drugi taki moment. Pierwszy, to śmierć Michaela Jacksona. Dobrze wiem, co wtedy się czuje. W jednej chwili wszystko się sypie. Odeszła dwójka moich ulubionych artystów, na muzyce których się wychowałam. Zatem nie obwiniaj się, że dopiero śmierć WH uzmysłowiła Ci, jak była dla Ciebie ważna. Widocznie to był ten moment. Istotne jest to, co jej twórczość w Tobie pozostawiła. Teraz też jest czas na celebrowanie jej muzyki i docenianie jako człowieka. Ważne, by było to szczere.
trampeczki napisał/a:

Wiem, że tymi słowami mogę nie być przez Was pozytywnie odebrana, jednak chcę być szczera.. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mnie stąd nie wykopiecie. :)

Nie wykopiemy :D ...Myślę, że mogę też mówić za innych. Ja Cię odebrałam sympatycznie. Może a nawet właśnie dlatego, że byłaś szczera.

malakazar
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Same Script Different Cast
Ulubiony album Whitney: MLIYL/ILTY
Wysłany: 22-04-2012, 23:18   

Forum co prawda umarło, jak Whitney, ale witaj :) Miło jest tu zobaczyć nową, miłą twarz :)

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 23-04-2012, 13:11   

Dziękuję, bardzo mi miło.
Ja jednak mam nadzieję, że forum nie umrze do końca. W końcu jesteśmy. Może nie jest nas dużo, ale w takich rzeczach nie ilość ważna, ale jakość.
A co do śmierci Whitney (wiem, że mogę teraz zabrzmieć jak przestarzała pani psycholog) ale.. dopóki my będziemy, jej muzyka będzie w naszych sercach Ona także będzie. Jeszcze raz witam i dziękuję za ciepłe przyjęcie.
Teraz 2 tygodnie wolnego, więc myślę, że nadrobię zaległości. ^^

buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 23-04-2012, 18:01   

malakazar napisał/a:
Forum co prawda umarło, jak Whitney, ale witaj :) Miło jest tu zobaczyć nową, miłą twarz :)

Fakt, że nie ma zbyt dużo aktywnych fanów...ale forum nie umarło. My jesteśmy :P . Zawsze to coś, choć byłoby fajnie, mieć sporo rozmówców. Ale...nic nie jest niemożliwe. Może kiedyś...

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 23-04-2012, 21:53   

Witajcie na forum. Dobrze jest "widzieć" nowe osoby :) Kinga ciekawy nick :D swoją drogą buziaczek też taki nietypowy :D
Jeśli chodzi o forum to osobiście mogę je porównać do samej Whitney. Przeżywało wiele wzlotów i upadków. Ci, którzy są na tym forum "od zawsze" wiedzą jak często przenosiliśmy się co chwilę w nowe miejsce i to nie ze względu na kaprys lecz z innych powodów. Forum było niegdyś dosyć oblegane i zasypywane postami. Pamiętam kiedy, każdego dnia było nawet 200 nowych postów bywało także więcej ale to już sporadycznie.
Dzisiaj forum rzeczywiście jakby zamarło. Chociaż słowo "dzisiaj" to raczej odnosi się do okresu niemalże rocznego. Dlaczego tak jest? Nie wiem. Nie mam pojęcia. Może z uwagi na brak czasu, na brak nowych wiadomości, a obecnie to wiadomo już z jakich powodów. Chyba nie wszyscy albo pogodzili się ze śmiercią Whitney albo też gdzieś w zaciszu celebrują artystkę, słuchają piosenek, a na forum już nie udzielają się.
Ogólnie to takie dla mnie dziwne, bo panuje tu okropna cisza i pustka. Brak jest wielu czynników na tej stronie, ale też nie może być tak, że administrator czy moderator będzie robił wszystko sam, a reszta tylko oceniała.
Są tu osoby, które się znają osobiście i utrzymują jakiś tam kontakt. Wspólnie często porozmawiają o Whitney i o swoich przeżyciach. To forum wiele dało wiele właśnie znajomości i ciekawych przeżyć. Czy nas jeszcze zaskoczy? być może tak. Warto mieć nadzieje. :)

Komixiara 
Administrator

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 24-04-2012, 15:01   

trampeczki napisał/a:

A co do śmierci Whitney (wiem, że mogę teraz zabrzmieć jak przestarzała pani psycholog) ale.. dopóki my będziemy, jej muzyka będzie w naszych sercach Ona także będzie...

Kochanie masz absolutną rację!!!! Podpisuję się pod tym całym sercem! Cieszę się, że tak młoda osóbka jak Ty pojawiła się w naszym gronie - to teraz i Twoje grono! Ściskam Cię serdecznie! Tak jak Tomek napisał - statek "Polskie Forum Whitney" płynął już przez sztormy, wysokie fale, ale i przy słabym wiaterku... No a teraz trochę dryfujemy, także każda nowa para rąk przyda się do wiosłowania! Witaj na pokładzie!

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 24-04-2012, 15:30   

Aż się uśmiechnęłam sama do siebie.
Jest mi strasznie miło słyszeć takie słowa. Ja też się niezmiernie cieszę, że tu jestem! Czuję się przyjęta już z każdej strony, dziękuję. Mam nadzieję, że przetrwamy wszystko! I to forum będzie cały czas żywe.

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 25-04-2012, 12:05   

Witam Cię bardzo serdecznie :)

Póki my żyjemy to i forum będzie żyło :)

Życzę przyjemnych chwil tutaj spędzonych wśród nas :)

dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 25-04-2012, 12:45   

Witam, witam ;) . Cieszę się bardzo, że kolejna osoba dołączyła do naszej rodziny :D . Czuj się jak u siebie! ;D

Kamx
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: zależy od nastroju
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Wysłany: 03-05-2012, 17:57   

To nie jest tak,że forum prrzestało istnieć, tylko są również inne sprawy w życiu,a na wydarzenie sprzed kilku miesięcy każdy reagował na swój sposób, nie koniecznie trzeba ogłaszać tego wszem i wobec na forum. Z przeprowadzkami itd to się zgadza :) ale to forum dobrze się miewa pod tym względem, plus jak wielokrotnie było podkreślane, nie chodzi o ilość postów tylko o ich jakość ;)

http://whitneyhouston.jun.pl

http://www.newjams.net/

http://www.rnb4u.in/download.php

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach