THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
"Rozmowy niekontrolowane"
Autor Wiadomość
malakazar
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Same Script Different Cast
Ulubiony album Whitney: MLIYL/ILTY
Wysłany: 05-05-2012, 13:33   

A ja nie wiem o co Wam chodzi. Wpada w ucho, jest zabawnie. Nie wiem dlaczego nazywacie nasza folklor natychmiast kiczem. Posłuchajcie jakie gówno jest oficjalnym hymnem Euro, a mowa tutaj o Endless Summer Oceany niejakiej. I wtedy się zastanówcie, czy nasza przyśpiewka jest aż tak słaba :)

REKLAMA 

Ulubiona piosenka Whitney: Same Script Different Cast
Ulubiony album Whitney: MLIYL/ILTY
Wysłany: 05-05-2012, 20:58   

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 05-05-2012, 20:58   

Każdy ma swoje zdanie :) widocznie jakiejś sporej grupie ludzi podobała się ta piosenka (tak przynajmniej sądzę, chyba, że jak pisałem wcześniej zrobili sobie "super" żart). Każdy mógł głosować i miał taką możliwość. Jednakże chyba bardzo sporej grupie ludzi, a myślę, że obecnie większości ta piosenka nie podoba się i nie ma się co dziwić. Ja jestem w tej grupie i nazywam to kiczem i takie jest moje zdanie :) ale cóż wybór padł na to piosenkę i tak już zostanie :)

Komixiara 
Administrator

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 06-05-2012, 21:46   

Zastanawiam się malakazar i ... nadal uważam że to kicz i plagiat prawdziwego polskiego folkloru!!! Kokokoko i do przodu.. Już widzę jak Błaszczykowski w meczu z Rosjanami dobiegając z piłką do bramki podśpiewuje sobie pod nosem jak jakiś kogut "kokokokokokoko"... Piosenka Oceany też miażdży nerki delikatnie mówiąc! No cóż ... to nie dziwi - prawdziwe Gwiazdy już odeszły do lepszego świata ;) Teraz ze świeczką szukać utalentowanych artystów. Jeśli Panie z Jarzębiny czy jak im tam... Będą miały okazję wystąpić na stadionie przed meczem naszej "reprezentacji" to moja propozycja jest taka, aby ktoś tam rzucał kurami dla efektów specjalnych i może wtedy np nasi sąsiedzi - Niemcy będą kojarzyć nasz kraj nie tylko ze słowem na "K" (Ku***a :) ) lecz teraz dodatkowo z przyśpiewką typu: "kokokoko.."

buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 06-05-2012, 22:55   

Komixiara napisał/a:
prawdziwe Gwiazdy już odeszły do lepszego świata ;) Teraz ze świeczką szukać utalentowanych artystów.

:ok:
Komixiara napisał/a:

Jeśli Panie z Jarzębiny czy jak im tam... Będą miały okazję wystąpić na stadionie przed meczem naszej "reprezentacji" to moja propozycja jest taka, aby ktoś tam rzucał kurami dla efektów specjalnych i może wtedy np nasi sąsiedzi - Niemcy będą kojarzyć nasz kraj nie tylko ze słowem na "K" (Ku***a :) ) lecz teraz dodatkowo z przyśpiewką typu: "kokokoko.."

A mnie się pomyślało, że ten wybór to może tak specjalnie. Że jak puszczą koko na stadionie, przeciwnicy staną jak wryci z wrażenia, co też Polacy wybrali...a nasi pobiegną do bramki przeciwnika i strzelą gola :zabawa:

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 06-05-2012, 23:05   

Wiecie co, a może jednak kibicom z innych krajów ta piosenka przypadnie do gustu, może potraktują to nie jako kicz i żenadę oraz kolejną porażkę Polski, a jako pewną atrakcję i zabawę. Nie zmieniam zdania, że można było stworzyć coś lepszego chociaż u nas to tworzy się albo coś podniosłego patriotycznego, stawia się setki pomników wszystko na pokaz jaki my to jesteśmy dumny naród pełny historii i tradycji lub sory za wyrażenie i bez obrazy ale tworzy się coś wieśniackiego jak ta piosenka :D Biorę jednak taką możliwość pod uwagę, że innym się ta piosenka spodoba i będą chwaliły starsze Panie z hmm zespołu Jarzębina za otwartość pewnego rodzaju przebojowość i podejście z jajem do imprezy no i kokokoko :D

Sylwia
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: RTY
Ulubiony album Whitney: IMYBT
Last.Fm: sylwiiia
Wysłany: 07-05-2012, 20:27   

A ja traktuje to jako zart i chyba ciesze sie ze wygralo to a nie poraz kolejny jakas beznadziejna popowa piosenka. Czy przypadkiem rosyjska piosenka na eurowizje nie jest podobna spiewaja takie babulinki. ;)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach