THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy Filmy Filmy
Autor Wiadomość
Domi 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Get It Back i Oh Yes
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Last.Fm: Dominajka
Wysłany: 22-07-2009, 19:07   

Krwawe diamenty z Leonardem DiCapriem.. Filmn jest strasznie dobry i co do tego, na faktach :)

REKLAMA 
Grafik

Wysłany: 28-07-2009, 11:15   

Caroline 
Administrator
Grafik

Ulubiona piosenka Whitney: All the Man That I Need
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Last.Fm: Caroline81
Wysłany: 28-07-2009, 11:15   

Oglądałam ten film. Rzeczywiście bardzo fajny ;)

Ziro jaką tematykę preferujesz?

Ziro
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: MILLION DOLLAR BILL
Ulubiony album Whitney: -
Wysłany: 30-07-2009, 13:06   

dla widzów lubiacych klimaty Trainspotting albo Human Traffic polecam BERLIN CALLING film oparty na faktach. bohaterem jest niemiecki dj ktory uzależnia się od krążków. no i obłędna ścieżka dźwiękowa ;)

Kamx
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: zależy od nastroju
Wysłany: 22-12-2009, 21:25   

Myślę, że warto odświeżyć ten temat, bo ciekawy... od wakacji dużo obejrzałem, może zacznę od 1)"farmhouse". Przyznam, że film bardzo ciekawy, obrazowy, widać, że reżyser nie bał się pokazać tortur. Zawiodłem się końcówką filmu, ale poza tym to polecam. 2) the hills run red jest przedstawieniem jakiejś nowej koncepcji dla filmu, ciekawy scenariusz i rzeczywiście bardzo fajne ujęcia, końcówka świetna. Prawdopodobnie reżyser chciał sobie otworzyć drzwi dla kolejnej części. Gra aktorska bardzo dobra moim zdaniem, zwłaszcza postać Alexy (Sophie Monk). 3) Prom night, raczej nie polecam, oprócz tego, że gra w nim Jessica Stroup, która wnosi coś do filmu nie ma się czym zachwycać. 4) vacancy - polecam, trzyma w napięciu, 5) perfect getaway, polecam, ciekawy film, ciekawy scenariusz i pomysł, zupełnie nie czuje się początkowo jak thriller... piękne zdjęcia, w miarę dobre zakończenie, 6) joyride 2 prezentuje ciekawe sceny, pomysł z rzucaniem kościami oryginalny, końcówka średnia, 7) babysitter wanted, można obejrzeć, ciekawe zwroty akcji, myśl przewodnia niestety się powtarza, ale z innej strony 8) black christmas, ciekawy, trochę psychopatologiczny, momentami zaskakuje, myślę, że warty polecenia 9) dead silence - koncepcja filmu wydaje się ok, sceny świetne, końcówka filmu ciekawa, może zaskoczyć 10) captivity, wydaje mi się średni, trochę dziwny być może... pomysł innowacyjny, ale możnaby go dopracować 11) satanic panic to raczej średni film, to, że reżyser czy też scenarzysta stworzył go na podobieństwo filmu dokumentalnego ciekawe, ale jest dużo nudnych momentów niestety, 12) hostel - polecam, świetne zdjęcia, ciekawy pomysł, końcówka i powód również 13) shortcut - średni, ale jest kilka ciekawych zwrótów akcji, historia która kryje się za filmem również do pewnego stopnia ciekawa 14) stagnight - polecam, trzyma w napięciu, ciekawe sceny, pomysł, dopracowany, bohaterowie również zostali odpowiednio nakreśleni 15) the forgotten ones - przewidywalny, ale za to zdjęcia są bardzo ładne, raczej nie trzyma w dużym stopniu w napięciu 16) the hills have eyes 2 - ciekawa charakteryzacja, podobnie do częsci 1, podobne podstawy scenariusza, ciekawa obsada 17) homecoming - bardzo ciekawy, początkowo akcja rozgrywa się powoli, ale jak film zbliża się do końca to nabiera tempa, polecam 18) ruins - ciekawy pomysł, co prawda w pewnym momencie zaczyna się dłużyć, nie jestem pewny czy brak tłumaczeń tubylców ze strony reżysera był dobrym pomysłem, czasami zaskakujące sceny, polecam 19) dawn of the dead, dosyć przewidywalny, ale dobra gra aktorska, sceny rozwinięte, w deszczowe popołudnie warto obejrzeć, 20) turistas - lepsze niz sie spodziewalem tak naprawde... jesli chodzi o cala historie... i brzmi wiarygodnie, co prawda nie pasuje mi za bardzo na horror, raczej thriller i chociaz naprawde fajny powod mieli do zabijania... i jednoczesnie jakis zarobek 21) piątek 13 (2009) akcja wiadoma, sceny czasami podobne do teksańskiej masakry, akcja bardzo dobra, dobra obsada, ale niestety przewidywalny koniec

http://whitneyhouston.jun.pl

http://www.newjams.net/

http://www.rnb4u.in/download.php

malakazar
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Same Script Different Cast
Ulubiony album Whitney: MLIYL/ILTY
Wysłany: 31-12-2009, 17:43   

Na samą myśl o obejrzeniu wszystkich wymienionych przez Ciebie filmów, wzdryga mnie xD Po prostu nie lubię tego typu twórczości.
Ze swojej strony mogę polecić parę pozycji:
- ze stosunkowo nowych filmów, zdecydowanie Oszukana (myślę, że będzie ciekawy nawet dla ludzi którzy nie są miłośnikami Angeliny :) ), Lektor (wprowadza w melancholijny nastrój, ostrzegam) oraz coś mniej poważnego: Vicky Cristina Barcelona i zdecydowanie Kac Vegas XD Dawno się nie ubawiłem tak na komedii. Zawiera mnóstwo świerzych pomysłów, gwarantuje, że po obejrzeniu pomyślicie: Tego jeszcze nie było.
Ze starszych filmów, co mi przychodzi do głowy to Miasto Śmierci (Przejmujący film, na pewno składniający do refleksji na temat realii życia w obecnym świecie, no i J Lo naprawdę stanęła na wyskości zadania grając w nim) i Tajemnica Brokeback Mountain (film wzbudził ogromne kontrowesje, ale myślę że warto go zobaczyć. Opowiada naprawdę zawiłą i głęboką historię miłości dwóch kowbojów. Jeśli kogoś nie przekonuje ten wątek, może obejrzeć film z innej strony, ze strony dramatu rodzin w których są owi mężczyźni. Jest to jeden z nielicznych filmów jaki oglądałem, w którym każda, nie mająca zatwardziałych i niejednokrotnie po prostu głupich poglądów, osoba znajdzie coś dla siebie- polecam!).

Grani 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: whitney
Last.Fm: Granipl
Wysłany: 02-01-2010, 19:19   

W święta byłam w kinie na Avatarze . Bardzo fajne efekty specjalne ( oglądałam w wersji 3D)ale jednak jak dla mnie trochę za długi bo jakoś nie umiałam wytrzymać do końca na filmie.

malakazar
Whitney Fanatic

Wysłany: 02-01-2010, 19:21   

A byłaś w I-maxie czy w zwykłym kinie? Bo dużo ludzi mówi, że oglądanie w zwykłym nawet w wersji 3D mija się z celem. To jak to jest?

Grani 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: whitney
Last.Fm: Granipl
Wysłany: 02-01-2010, 19:44   

Byłam w Multikinie.

Domi 
Whitney Fanatic

Wysłany: 04-01-2010, 17:26   

Ok, to ja się włączam do tematu, bo zaczęłam intensywnie oglądać ;D Znaczy, staram się, gdy mam czas :)

W sobotę obejrzałam Oszukana
http://www.filmweb.pl/f293878/Oszukana,2008

Dobry film, polecam. Jest na faktach, także tym bardziej porusza. Obraz pokazuje prawdziwy świat władz w Stanach w latach 20. Warty obejrzenia :)

malakazar
Whitney Fanatic

Wysłany: 04-01-2010, 17:40   

Jak już jesteśmy przy twóczości Eastwooda, to dorzucę -również świetne- Gran Torino. Naprawdę warto obejrzeć. Film opowiada o starym nienawistnym wojskowym, który mieszka w "żółtej dzielnicy". Obraz w świetny sposób przedstawia relacje bohatera z sąsiadami i jego późniejszą metamorfozę.

Kamx
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: zależy od nastroju
Wysłany: 04-01-2010, 21:43   

kolejne filmy: 1) deadline, ciekawy scenariusz, pomysł z taśmami naprawdę dobry, który układa się w ładną całość... ciekawie przedstawiona jest problematyka z ostatnią taśmą, dziwne zakończenie... i nie do końca wyjaśniony jest związek między Alice a Rebeccą... otwarte zakończenie niestety słabo dopracowane... nie wiem czy to dlatego, że scenarzysta czy reżyser chciał zostawić sobie otwartą furtkę do kolejnej części? 2) hostel część 2, wiadomo co się będzie działo, ale miło, że ciekawe, inne zakończenie z ironią... dobry dobór aktorów

http://whitneyhouston.jun.pl

http://www.newjams.net/

http://www.rnb4u.in/download.php

Piżuś 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: INRBIO
Ulubiony album Whitney: MLIYL
Wysłany: 23-01-2010, 12:32   

Malakazarze, rzeczywiście, Gran Torino jest świetny, ale z tego co wiedze, to na tapete dajecie tylko kino amerykańskie. A czy ktoś lubi kino europejskie, szczególnie skandynawskie? Tak naprawde, to moja jedna z pasji. Kolekcjonuje współczesne filmy ze skandynawii (nie w stylu Bergmana). No oczywiście, nie tylko kolekjcjonuje, ale tez ogladam :) Polecam wszystko z tego oto zbioru:
http://matwhit.webpark.pl/filmy.pdf

Tańcząc w ciemnościach na pierwszym miejscu!

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach