THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Beyoncé
Autor Wiadomość
malakazar
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Same Script Different Cast
Ulubiony album Whitney: MLIYL/ILTY
Wysłany: 16-02-2010, 10:18   

No jakby odziedziczył talent do robienia interesów po mamusi, też by na tym dobrze wyszedł xD

Co do samej Bee, znalazłem na Youtubie jej piosenkę, a w zasadzie samą muzykę. Mam nadzieje, że Beyonce nagra do niej wokal, bo samym dźwiękiem jestem oczarowany :)
http://www.youtube.com/watch?v=4cx3xpcKYWE

REKLAMA 

Wysłany: 16-02-2010, 18:51   

mona825 
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: One moment in time/I'm your baby tonight
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Last.Fm: mona825
Wysłany: 16-02-2010, 18:51   

No super :) piękny podkład.....zapowiada się piękna piosenka.

regoat 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: obecnie One of Those Days
Ulubiony album Whitney: nie mam
Wysłany: 16-02-2010, 23:22   

no ma niby miec przerwe, ale wlasnie wydala swoje perfumy, wiec wiecie jaka to bedzie przerwa. pewnie niedlugo zobaczymy ja w jakims filmie

malakazar
Whitney Fanatic

Wysłany: 18-02-2010, 09:53   

A co mają perfumy do przerwy? Jeszcze nie skończyła trasy także wiesz :P Dopiero zapowiedziała przerwę.

dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 29-06-2011, 07:51   

http://www.beyonceonline.com/us/countdown

jak dla mnie jest świetny, chociaż nie lepszy od poprzedniego :)

buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 06-05-2012, 22:18   

Cenię Beyonce. Zarówno za głos, utwory jak i zmysł bizneswomen. Aczkolwiek ostatnio, za dużo czasu spędza na tłumaczeniu, że to ona jest matką a nie surogatka. Co zaczyna mnie irytować. Jak również mówienie, że jest zwyczajną matką a potem chwalenie się, że jej córka ma brylantowe zabawki, czy wielokaratowe gadżety. Po co to wszystko? Wie zapewne, jak zachowują się media. Więc po co, jeszcze dawać im prezenty w postaci takich banialuk. Mam nadzieję, że jak opadną pierwsze emocje związane z byciem mamą, znowu wróci klasa Beyonce i powstrzymywanie się od "kłapania językiem".

malakazar
Whitney Fanatic

Wysłany: 07-05-2012, 07:07   

Co? O czym mówisz Buziaczku, bo nie bardzo wiem? Beyonce udzieliła JEDNEGO wywiadu o tym, że to ona była w ciąży, a nie surogatka :) Jednego, więc nie wiem skąd nagle przeświadczenie, że spędza tak wiele czasu na mówieniu o tym. A pamiętaj, że jeśli chodzi o gadżety i zabawki to większość rzeczy wypływa od tzw. "osób z otoczenia gwiazdy", nie od samej gwiazdy ;) Nie polecam krótko mówiąc pudelek.pl jako jedynego źródła informacji i podstaw do budowania opinii o znanym człowieku.

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 07-05-2012, 13:01   

prawda malkazarku, prawda ;) .

Waszym zdaniem, który klip jest najlepszy z albumu '4' ? ;) . Mi osobiście podoba się do 'Run the world', 'End of time' (uwielbiam koncertówki) i 1+1.

I nikt nie napisał o tym, że Radzimir Dębski wygrał konkurs na najlepszy remix End of time ;p. Do posłuchania: http://www.youtube.com/watch?v=keUTKMwIJKU

malakazar
Whitney Fanatic

Wysłany: 07-05-2012, 16:11   

Lubię bardzo I Was Here. Trochę patetyczne, jak na osobę, ktora jest tak młoda,ale wciąż- tekst jest piękny :) Lubię też Run The World i bardzo, ale to bardzo Love On Top :) .

[ Dodano: 07-05-2012, 17:12 ]
Byłbym zapomniał- mój ukochany utwór z tej płyty to I Miss You. Najlepsza piosenka moim zdaniem :)

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 08-05-2012, 08:06   

Moim zdaniem I miss you też jest najlepszym utworem. Uwielbiam :) .
Fantastyczne są też wykonania na żywo 1+1.
Lubię też bardzo Dance for you i schollin life ;)

malakazar napisał/a:
Lubię bardzo I Was Here. Trochę patetyczne, jak na osobę, ktora jest tak młoda,

ja mam inne zdanie na ten temat.

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 08-05-2012, 09:18   

malakazar napisał/a:
Co? O czym mówisz Buziaczku, bo nie bardzo wiem? Beyonce udzieliła JEDNEGO wywiadu o tym, że to ona była w ciąży, a nie surogatka :) Jednego, więc nie wiem skąd nagle przeświadczenie, że spędza tak wiele czasu na mówieniu o tym.

Jeden był znany wszystkim, to prawda.
malakazar napisał/a:

A pamiętaj, że jeśli chodzi o gadżety i zabawki to większość rzeczy wypływa od tzw. "osób z otoczenia gwiazdy", nie od samej gwiazdy ;)

Jeśli "osoby z otoczenia gwiazdy", to mąż, to prawda :)
malakazar napisał/a:

Nie polecam krótko mówiąc pudelek.pl jako jedynego źródła informacji i podstaw do budowania opinii o znanym człowieku.

Nie znamy się, więc nie masz też podstaw do budowania takiej opinii o mnie, mimo że znanym człowiekiem nie jestem :) .
Nie traktuję Pudelka, Plotka, tudzież Kotka i innych...jak źródła wiedzy.
P.S. Też lubię Love on top.
dorotka napisał/a:

nikt nie napisał o tym, że Radzimir Dębski wygrał konkurs na najlepszy remix End of time ;p.

I że o wygranej poinformowała go sama Beyonce ;) .

malakazar
Whitney Fanatic

Wysłany: 08-05-2012, 14:06   

Jeden znany wszystkim... Rozumiem, że reszta jest znana Tobie buziaczku? Nie wiem, jakieś źródła, linki, coś na poparcie swoich słów?

Dorotka, może patetyczny to złe słowo, no ale bardzo to wzniosłe :) Piękne, ale wzniosłe. Ogólnie uważam, że Beyonce az kipi patosem na scenie, nie da się tego ukryć. Co nie zmienia faktu, że jest niezwykle utalentowaną artystką.

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 08-05-2012, 18:32   

malakazar napisał/a:
Jeden znany wszystkim...

Tak. Myślę, że wszystkim.
malakazar napisał/a:

Rozumiem, że reszta jest znana Tobie buziaczku?Nie wiem, jakieś źródła, linki, coś na poparcie swoich słów?[/

Nie mówię, że jedynie mnie, bo inni zapewne też oglądają tv, informacje w stacjach polskich, skrót informacji w stacjach zagranicznych. Wywiad, o którym piszesz to długi, solidny wywiad nt. rzekomej surogatki. A istnieją jeszcze wypowiedzi, których do wywiadów niektórzy nie zaliczą...raczej odpowiedzi na pytania....o gadżety, zabawki, kolekcje etc. A jeśli idzie o "poparcie słów"...Gdybym wiedziała, że będę musiała udowadniać, co słyszałam...że ktoś będzie mnie testował, zastanowiłabym się czy pisać to co pisałam. Z jednego prostego powodu. Otóż, trudno mi będzie znaleźć linki do wypowiedzi z tv, bo na tych materiałach opierałam swój wywód, a nie na info znalezionych w sieci...aczkolwiek poszukam. Nie pomyślałam bowiem, X czas temu, że powinnam nagrywać by "mieć dowód, w razie czego". Nie wszystko co pokazuje się w programach informacyjnych w tv, zwłaszcza zagranicznych, jest dostępne w sieci. Zobaczę jednak na stronie CNN czy BBC, czy coś z porannych wiadomości tych stacji, badź TVN24, jest do tzw. zalinkowania. I jeszcze jedno. Jeśli uznasz to za słuszne, to po prostu nie wierz. Masz przecież takie prawo. Każdy ma prawo do własnego zdania. Każdy też, umiejący szukać info, mający dostęp do netu, może spokojnie sam poszukać...Twitter Jay Z, oficjalne strony, strony programów informacyjncych, blogach etc.
P.S. Mój błąd, że przywołałam informacje, które ciężko będzie teraz zalinkować. Na przyszłość, jeśli coś nie będzie w sieci (bo to przecież jedyne źródło informacji w dzisiejszych czasach :oczami: ), a jedynie obejrzane w tv i nie nagrane (w razie, jeśli ktoś w przyszłości, będzie chciał bym coś udowadniała)...i nie da się zalinkować, nie napiszę. Bo widocznie niektórzy uważają, że jak "czegoś nie ma w necie, bądź jeśli sami czegoś nie obejrzeli, tzn że nie istnieje".

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 08-05-2012, 20:20   

buziaczku, ale spokojniej. myślę, że malkazarkowi nie chodziło o to, że masz nagrywać coś z tv, by wrzucić do neta i nam udowodnić. wystarczyło napisać, że słyszałaś w tv, powiedzmy w DDtvn albo E!news. Staramy zawsze podawać źródło informacji. A jeśli coś było widziane w tv, to piszemy o tym. Więc bez żadnych sprzeczek mi tutaj kochani, bo będziemy inaczej rozmawiać! :D :P

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 09-05-2012, 13:00   

dorotka__ napisał/a:
buziaczku, ale spokojniej. myślę, że malkazarkowi nie chodziło o to, że masz nagrywać coś z tv, by wrzucić do neta i nam udowodnić. wystarczyło napisać, że słyszałaś w tv, powiedzmy w DDtvn albo E!news. Staramy zawsze podawać źródło informacji. A jeśli coś było widziane w tv, to piszemy o tym. Więc bez żadnych sprzeczek mi tutaj kochani, bo będziemy inaczej rozmawiać! :D :P

Sorki, może źle odczytałam owy post. Ale jak słyszę, by "poprzeć swoje słowa", to mam wrażenie że autor tych słów "domaga się", udowodnienia, tego co człowiek usłyszał. Absolutnie nie chcę się sprzeczać. Tyle tylko, że jeśli ktoś co słyszy w tv, trudno dać linka..coś co potwierdzi moje słowa. Co z tego, że napiszę iż słyszałam daną wiadomość w informacjach ze świata w poranku TVN24...Jeśli nie mam nagranego programu, nie mam w obecnej chwili możliwości poparcia swoich słów dowodem. Co niektórzy mogą odebrać jako znak "aha, nie ma jak udowodnić, pewnie tego w ogóle nie słyszała". O to mi tylko chodzi. Może niepotrzebnie napisałam tak dosadnie. Nie chciałam by było to odebrane jako sprzeczka, tylko wyjaśnić, że nie wszystko jest tak oczywiste, jak się może z pozoru wydawać.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach