THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Głosuj na Whitney!
Autor Wiadomość
buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 22-04-2012, 17:52   Głosuj na Whitney!

Może ktoś powie, że rankingi się nie liczą. Ale z drugiej strony, jeśli one są, dobrze by było aby nasi ulubieńcy plasowali się na jak najwyższych miejscach. Na stronie:
http://www.whopopular.com/Whitney-Houston
można głosować na Whitney, co godzinę, bezpłatnie, bez żadnej rejestracji. Wystarczy klinąć "vote" i wpisać kod weryfikacyjny. Sama nie mam aż takiej siły przebicia ;) . Aczkolwiek, mocno się przyczyniłam do zwyżki WH, co mnie cieszy. Jak zaczynałam klikać, WH miała "0" głosów i był to przykry widok. Może zatem pomożecie to zmienić :P .

REKLAMA

Wysłany: 22-04-2012, 23:16   

malakazar
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Same Script Different Cast
Ulubiony album Whitney: MLIYL/ILTY
Wysłany: 22-04-2012, 23:16   

O Jezusie ADam Lambert między Jacksonem i Elvisem. Nie.

trampeczki 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: I have nothing, didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: każdy bez wyjątku .
Wysłany: 29-04-2012, 18:35   

No widzę, że nasze głosy działają. Whit.. jest już 14. No kochani głosujemy razem . :) :D Trzeba tego Lamberta wywalić . :]

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 29-04-2012, 18:58   

trampeczki napisał/a:
No widzę, że nasze głosy działają. Whit.. jest już 14. No kochani głosujemy razem . :) :D Trzeba tego Lamberta wywalić . :]

GŁOSUJEMY, a jakże :)
Dobrze pamiętam jak w marcu bodajże, weszłam na tę stronę po raz 1. I Whtney miała 0 na koncie, jakieś 750 miejsce chyba....smutny widok. Od tego czasu, sporo się zmieniło. Miło, że się przyłączyliście. W jedności siła :D .

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 30-04-2012, 11:52   

No jakbyśmy się mieli nie przyłączyć. W końcu tu chodzi o naszą Nippy . ;) Kochani - głosujemy, głosujemy, jest coraz lepiej ^^

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 01-05-2012, 10:43   

Na innych forach również głosują :) jeżeli Whitney będzie wysoko to ludzie będą bardziej o niej pamiętać, a teraz chyba o to nam, fanom chodzi tak? :) walczyć o jej pamięć :)

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 01-05-2012, 11:05   

daniel7 napisał/a:
Na innych forach również głosują :) jeżeli Whitney będzie wysoko to ludzie będą bardziej o niej pamiętać, a teraz chyba o to nam, fanom chodzi tak? :) walczyć o jej pamięć :)

tak, o pamięć chodzi - ale muzyczną, a nie 'naćpaną'. Walczmy !
W końcu Michael :padam: to Król, a Whitney :padam: to Królowa - niestety o Królowej się nie pamięta, albo mało pamięta. :znudzony:
Najsmutniejsze jest to, że Michaela większość pamięta od strony muzycznej, a Whitney od narkotykowo-alkoholowej! Nie wiem czym to idzie, ale oboje to wielcy muzycy i należy patrzeć na twórczość, a nie życie prywatne. Fanom MJ się udało, więc nam też się uda!

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 01-05-2012, 15:04   

trampeczki napisał/a:
tak, o pamięć chodzi - ale muzyczną, a nie 'naćpaną'. Walczmy !

Walczymy i to z dobrym skutkiem :ok:
trampeczki napisał/a:

W końcu Michael :padam: to Król, a Whitney :padam: to Królowa - niestety o Królowej się nie pamięta, albo mało pamięta. :znudzony:
Najsmutniejsze jest to, że Michaela większość pamięta od strony muzycznej, a Whitney od narkotykowo-alkoholowej! Nie wiem czym to idzie, ale oboje to wielcy muzycy i należy patrzeć na twórczość, a nie życie prywatne. Fanom MJ się udało, więc nam też się uda!

Wiesz, prawda niestety leży po środku. O Michaelu wielu też mówi poprzez kłamstwa o molestowaniu i "wybielaniu" a nie osiągnięciach muzycznych. Bo po co zagłębiać się w temat i dowiedzieć się, że jest taśma, na której chłopak który oskarżał MJ, przyznał się do kłamstwa a jego ojciec do chęci zarobku i zniszczeniu MJ. Po co interesować się chorobą zwaną bielactwem...lepiej powielać ploty o rzekomym wybielaniu, to się lepiej sprzedaje. Z Whitney było jeszcze tak, że MJ nigdy nie pozwolił sobie na pokazanie się publiczne pod wpływem czegoś, a jej się to zdarzało. MJ nie koncertował, kiedy miał kiepską formę a Whitney...wiemy, jak "śpiewała" w 2010 czy 2011 :( . I to jest główny powód, dla którego ludzie pamiętają jej złe czasy...bo sukcesów z lat 80-tych i 90-tych media niestety już nie raczyły pokazywać.
Dlatego musimy spowodować, by mimo wszystko, w mediach też wiedziano że WH miała fanów zawsze i ma ich nadal. Że zawsze będą ją pamiętać za to co zrobiła, jaka była...i to między innymi możemy wyrazić w światowym głosowaniu. Bo na listy przebojów nie mamy już co liczyć, więc chociaż na www.whopopular.com dajemy czadu :D

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 01-05-2012, 16:14   

Ludzie zawsze mówili, mówią i będą mówić swoje, ale nie dajemy się złamać!
W końcu.. każdy ma swoją prawdę

buziaczek napisał/a:
na www.whopopular.com dajemy czadu :D

No pewnie ! Dajemy radę - wygryziemy te 'pseudo-gwiazdki' (nie obrażając nikogo)!.. Whitt górą :padam:

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 01-05-2012, 18:59   

trampeczki napisał/a:
No pewnie ! Dajemy radę - wygryziemy te 'pseudo-gwiazdki' (nie obrażając nikogo)!.. Whitt górą :padam:

Już 12-ta :)

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 01-05-2012, 19:55   

buziaczek napisał/a:
trampeczki napisał/a:

Już 12-ta :)

Tak widzę właśnie - po raz kolejny kliknęłam 'Vote'. :D Już 544 głosy.. wow.. w czwartek było nico ponad 300 . :)

[ Dodano: 03-05-2012, 16:17 ]
daniel7 napisał/a:

Teraz jak słuchałam jej piosenki jak jechałam na rowerze to przyszła mi do głowy pewna, może pomyślicie głupia myśl. Mamy walczyć o jej pamięć- może by tak też wziąć i po prostu 'zadedykować' jakąś piosenkę w FMF w waszej muzyce- takiej, której tam nie usłyszymy? Po puszczają 3-4 piosenki, a większość ludzi nawet nie wie pewnie, że ma inne, równie świetne utwory. A dużo ludzi słucha tego radia. :) :rotfl:

Mnie jak coś przyjdzie do głowy i jak to powiem, to lepiej żebym za śmietnikiem się schowała. :wstyd:

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 03-05-2012, 16:23   

trampeczki napisał/a:
Teraz jak słuchałam jej piosenki jak jechałam na rowerze to przyszła mi do głowy pewna, może pomyślicie głupia myśl. Mamy walczyć o jej pamięć- może by tak też wziąć i po prostu 'zadedykować' jakąś piosenkę w FMF w waszej muzyce- takiej, której tam nie usłyszymy? Po puszczają 3-4 piosenki, a większość ludzi nawet nie wie pewnie, że ma inne, równie świetne utwory. A dużo ludzi słucha tego radia. :) :rotfl:

Mnie jak coś przyjdzie do głowy i jak to powiem, to lepiej żebym za śmietnikiem się schowała. :wstyd:

Wcale nie uważam, by Twoja myśl była głupia. Każdy pomysł na podtrzymanie pamięci o Whitney, jest dobry. A Twój jest całkiem sensowny. Taka dedykacja może uświadomić radiowcom, że ludzie nadal o niej pamiętają i chcą słuchać (i znają) także innych numerów, niż owe 3-4 puszczane w stacjach na okrągło. Nie wiadomo, czy efekt zostanie osiągnięty, ale spróbować nie zaszkodzi. Jak nie spróbujemy, na pewno się nie dowiemy.
P.S. Już 11-ta. 10-tka najlepszych, coraz bardziej realna :D .

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 03-05-2012, 16:26   

buziaczek napisał/a:

Wcale nie uważam, by Twoja myśl była głupia. Każdy pomysł na podtrzymanie pamięci o Whitney, jest dobry. A Twój jest całkiem sensowny. Taka dedykacja może uświadomić radiowcom, że ludzie nadal o niej pamiętają i chcą słuchać (i znają) także innych numerów, niż owe 3-4 puszczane w stacjach na okrągło. Nie wiadomo, czy efekt zostanie osiągnięty, ale spróbować nie zaszkodzi. Jak nie spróbujemy, na pewno się nie dowiemy.
P.S. Już 11-ta. 10-tka najlepszych, coraz bardziej realna :D .

Cieszę się, że ci się podoba. No ludzie na pewno zauważyliby jeśli cyklicznie byłaby w 'waszej muzyce'. ;) Poznaliby jej inne utwory i faktycznie dostrzegliby może nawet ci w radio, że Polacy czują potrzebę słuchania Naszej Whit..
Dziesiątka, dziesiątka.. najlepiej by było jakby była w pierwszej 5, bo wtedy widać ją cały czas. Damy radę!

[ Dodano: 04-05-2012, 10:40 ]
No kochani, powiedzcie co o tym sądzicie bo ja nw. :)

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 04-05-2012, 10:04   

Ja jak tylko siedzę na kompie to głosuję :) dobrze, że można ile się chce :D

Komixiara 
Administrator

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 04-05-2012, 11:56   

Obecny wynik to 586 - mój głos został właśnie oddany :) Będziemy klikać dalej ;)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach