THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Kamx
20-09-2012, 22:32
Whitney w stacjach radiowych
Autor Wiadomość
trampeczki 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: I have nothing, didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: każdy bez wyjątku .
Wysłany: 15-09-2012, 19:06   Whitney w stacjach radiowych

Zakładam temat - może się przyjmie, a jak nie to usuniemy. ;)
Dziś miałam bardzo przyjemne spotkania z Whitney.. Najpierw na zajęcia do klubu fitness i pierwsza piosenka do ćwiczeń - buuum 'How will I know'. Ja wielki banan na twarzy ii.. spadłam z bieżni . :hyhy: Następnie tak gdzieś w połowie - Million dollar bill.. Ja normalnie w 7 niebie.. Pomyliłam kroki. :D :P Później - podchodzę z mamą pod bankomat.. haha z głośników znowu 'How will I know' tym razem w weesji oryginalnej - bez remixa. Jadę na zakupy, wchodzę do h&m, oglądam koszulki , yeeeeeah ! celebrate.. Pierwszy raz słyszałam tę piosenkę tak . :rotfl: Wracam - rmf i Could i have this kiss forever !! Po prostu czad !

REKLAMA 

Wysłany: 16-09-2012, 13:10   

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 16-09-2012, 13:10   

Hehe mi się rzadko zdarza słyszeć Whitney w radio. Może dlatego, że radia słucham tylko w knajpkach :D ale jak już słyszę to najczęściej I Wanna Dance With Somebody na RMF FM i oczywiście IWALY :) Celebrate nigdy nie słyszałem :D kiedyś jak byłem na działce leciało My Love Is Your Love i ucieszył mnie fakt, że moja ciotka zaczęła to śpiewać :P za to mamuśka nie lubi tej piosenki :P
Temat bardzo ciekawy :) fajnie jest się podzielić chwilami, kiedy słyszało się Whitney w najmniej oczekiwanym momencie :) ja też mam zawsze mega banana jak słyszę gdzieś Whit :)

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 16-09-2012, 13:43   

IWALY w radio ? Przenigdy nie słuszałam. :znudzony: Dziś rano jak śniadanie jadłam to mama włączyła radio i leciało IWDWS. ;) Za to jak byłam na zajęciach to dziś nie leciała Whitney to później zgadałam się z instruktorką i powiedziała, że następnym razem mi puści. :]

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 17-09-2012, 18:30   

Trampeczki nigdy nie słyszałaś IWALY w radio? poważnie? haha to czego Ty słuchasz radia ojca Rydzyka :P ? tam ciężko o IWALY haha :P
Siedząc w pracy każdego dnia praktycznie puszczane są piosenki Whitney. Dziś na tej samej stacji puścili dwukrotnie CIHTKF. najczęściej słyszę jednak IWDWS i OMIT :-)

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 17-09-2012, 20:18   

<foch> OMIT też nigdy nie słyszałam tak jak IWALY w RMF ! Gdzie i czego wy słuchacie? :D :P a nie z jakimiś Rodzynkami mi tu wyjeżdżać.!!!!! ( ;

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 17-09-2012, 21:16   

IWALY osobiście bardzo rzadko słyszę w radio. ostatni raz może słyszałem tę piosenkę około 1-2 miesięcy temu. reszta puszczana jest często właśnie na RMF lub Złotych przebojach. bardzo często jest też MLIYL.
natomiast denerwuje mnie, że nie puszczają totalnie nic z nowej płyty, nawet MDB, a przecież to świetny kawałek, pełny energii i życia. Cieszę się jednak, że i tak stosunkowo często (jak wspomniałem powyżej praktycznie codziennie) lecą piosenki Whitney w radio, wprawdzie te same, ale to zawsze coś :)

Komixiara 
Administrator

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 17-09-2012, 22:44   

W RMF FM bardzo często można posłuchać IWDWS, jak już wspominaliście. Oni tam naprawdę kochają tę piosenkę. Nie słucham, że tak powiem z własnego wyboru "Złotych Przebojów" ale oni z kolei kochają OMIT oraz IWALY. Radio Zet chyba wczoraj albo przedwczoraj przed 11:00 zaserwowało CIHTKF. Ot po prostu co gdzieś usłyszę, to zapamiętam. Raz kilka dobrych lat temu przeżyłam totalny szok, gdy słuchałam radio "Plus" i leciało "Do You Hear What I Hear" - niestety nigdy więcej żadna stacja radiowa nie zaskoczyła mnie już później taką niespodzianką :( Z braku czasu nie jestem wierna żadnemu konkretnemu radyjkowi.. Wolę nosić przy sobie mp3 :) Fajny temat!!

dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 18-09-2012, 08:48   

codziennie po 8h słucham rmf fm lub zetki. dość często leci Whitney. pamiętam jak była premiera I look to you i w zetce często puszczali MDB :D . ale te czasy juz minęły i cały czas puszczają te same. My love isyour love, I wanna dance with somebody, Could I have this kiss forever i czasem One moment in time.

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 18-09-2012, 10:10   

Ja częściej słyszę Whitney w radio niż na przykład Michaela i nie wiem czemu, może przypadek? Nie słucham często radia, ale mam szczęście trafiania właśnie na Whitney. Kiedyś w knajpce leciało SAMLFY. Niestety zbyt cicho, żeby można było się wsłuchać :P

Myślę sobie, że to i tak dobrze, że puszczają tyle piosenek w radio. Trzeba pamiętać, że od wielu lat nie była Whit na topie, a jednak puszczają.

Złote Przeboje i RMF FM to moje ulubione radia. Na Złote Przeboje zawsze lecą fajne hiciory i można sobie przypomnieć naprawdę mnóstwo świetnych piosenek z czasów, kiedy komercha nie królowała.

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 18-09-2012, 15:31   

w sumie to jest tak, że każdy artysta ma jakieś tam piosenki, które są puszczane wiecznie. Dziwi mnie jednak fakt, że w programach radiowych nie wychodzi się poza pewną granicę tych przebojów i nie puszcza się czegoś mniej popularnego od danego artysty. Nie wiem jakim prawem się tam rządzą, ale myślę, że robi się sporą krzywdę słuchaczom, ponieważ dzięki wyjściu z kanonu puszczania najbardziej znanych przebojów danej osoby wiele osób mogłoby poznać twórczość artysty i dzięki temu stać się fanem danej muzyki czy osoby ją tworzącej.

buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 18-09-2012, 17:31   

daniel7 napisał/a:
Ja częściej słyszę Whitney w radio niż na przykład Michaela i nie wiem czemu, może przypadek?

Ja mam za to odwrotnie. W moim pokoju leci zazwyczaj RMF FM, w pokoju obok u koleżanek ZET lub Plus. Dzisiaj np. u siebie, słyszałam MLIYL Whitney i BOW Michaela. A na chwilkę weszłam do innego pokoju i leciało SC Michaela.
Zazwyczaj mam 2:1 dla MJ lub "remis".
daniel7 napisał/a:

Myślę sobie, że to i tak dobrze, że puszczają tyle piosenek w radio. Trzeba pamiętać, że od wielu lat nie była Whit na topie, a jednak puszczają.

Smutna prawda jest jednak taka, że niestety zaczęli ją puszczać dopiero po śmierci :kwasny: . Oczywiście dobrze, że chociaż teraz. Młode pokolenia mają przynajmniej szansę usłyszeć kawałki Nippy. Aczkolwiek, mogliby poszerzyć "ofertę". Bo przecież tworczość zarówno MJ, jak i Whitney, nie kończy się na 4-5 utworach na krzyż.

dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 18-09-2012, 19:30   

buziaczku, przed ich śmiercią też puszczali piosenki. te same ;p. MJ- black or white, smooth criminal, will you be there, they don't care about us, billie jean. WH- to co wymieniłam wcześniej. od kilku lat lecą cały czas te same kawałki..

może zbombardujemy zetkę lub rmf listami z prośbą o puszczanie innych piosenek? :D

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 18-09-2012, 20:12   

Ja proponuję fmf , choć sama kiedyś pisałam i cisza. :D ale zbirowo może damy radę, albo zamawiajmy piosenki w soboty czy kiedyś tam :D

Kamx
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: zależy od nastroju
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Wysłany: 19-09-2012, 00:40   

sytuacja wyglada tak,ze radia puszczaja te piosenki, ktore sie sprzedaja... tak wiec najprawdopodobniej beda puszczac te bardziej znane/popularne kawalki, ktore sa sprawdzone na zasadzie sprzedazy singli czy plyt; plus pamietajmy, ze radia placa za puszczanie piosenek artystow, tak wiec patrza sie na to jaka piosenka byla hitem, poniewaz to jest pewnego rodzaju inwestycja na przyciagniecie sluchaczy... ktorzy nie sa koniecznie fanami samej Whitney, tylko po prostu np. spodobalo im sie OMIT czy IWDWS

http://whitneyhouston.jun.pl

http://www.newjams.net/

http://www.rnb4u.in/download.php

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 19-09-2012, 21:48   

jeśli jest tak jak piszesz :-) to ma to sens :-)
Cóż pieniądz rządzi światem :P

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach