THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Mariah Carey
Autor Wiadomość
malakazar
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Same Script Different Cast
Ulubiony album Whitney: MLIYL/ILTY
Wysłany: 04-01-2010, 16:15   

Caroline, nie widzę w czym tkwi problem? Przecież rozmawiamy o Mariah, nie o samym faktu playbacku, a o tym, że dotyczy on Mariah Carey. Temat nie brzmi
"Twórczość MC", a zatem można tu chyba porozmawiać również o jej osobie?.
Druga sprawa, tylko fantaycy (w negatywnym znaczeniu tego słowa) zaprzeczają tzw. oczywistym oczywistościom (co innego tłumaczyć, że playback jest powszechny, co innego że ktoś go nie używa).
Kamx, owszem, każdy ma prawo do gorszego i lepszego dnia, ale nie każdy ma odwagę nie zasłaniać się playbackiem.
Ja nie krytykuje Mariah jakby to było zło najgorsze, mówie tylko że dla mnie jest tej rangi artystą któremu to nie przystoi. Po prostu. Ceny jej występów są tak duże, że nie powinna używac playbacku nawet jeśli jest to obecnie powszechne.

REKLAMA 

Wysłany: 04-01-2010, 16:18   

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 04-01-2010, 16:18   

malakazar, tutaj się zgodzę co do tego playbacku... Mariah nawet kiedy by nie była w rewelacyjnej kondycji zaśpiewałaby i tak przypuszczam świetnie. Mariah ma talent!! Ogromny talent... przy takim głosie playback jest dla mnie też niezrozumiały...

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 04-01-2010, 19:27   

także nie rozumie dlaczego mielibyśmy zakończyć temat skoro toczy się w kulturalny sposób :)
Wątpię aby wymogiem organizatorów było to, iż Mariah miała śpiewać z playbacku. Należy do pokroju nielicznych artystów, które mogą sobie pokręcić noskiem lub żądać "tego a tego..." a wszystko to będzie spełnione więc myślę, że gdy ktoś taki chce śpiewać na żywo to zaśpiewa :)
Może to dlatego korzysta z playbacku, że chce być uważana za profesjonalistkę, aczkolwiek ruszając ustami do podstawionego oryginalnego wykonania piosenki jest co najmniej żenujące... :) nie wiem czy w takich sytuacjach myślą, że my słuchacze jesteśmy, aż tak kretyńscy, że nie dostrzeżemy tego?
Napiszę ponownie to co pisali już inni, mianowicie Mariah to wielka artystka o niepowtarzalnym głosie, dlatego powinna nawet w swoje gorsze dni dać z siebie wszystko aby publiczność była zadowolona i także jestem pewien, że byłoby to piękne wykonanie. :)

Caroline 
Administrator
Grafik

Ulubiona piosenka Whitney: All the Man That I Need
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Last.Fm: Caroline81
Wysłany: 07-01-2010, 12:09   

malakazar napisał/a:
Caroline, nie widzę w czym tkwi problem? Przecież rozmawiamy o Mariah, nie o samym faktu playbacku, a o tym, że dotyczy on Mariah Carey. Temat nie brzmi
"Twórczość MC", a zatem można tu chyba porozmawiać również o jej osobie?.

Owszem można tu kulturalnie dyskutować jak najbardziej o wszystkim co dotyczy Mariah. Mówię kulturalnie. Nie chcę tylko by znowu to wszystko potoczyło się tak jak zawsze. Dlatego mój post był swego rodzaju uprzedzeniem. Wolę dmuchać na zimne, gdyż burzę można rozpętać raz dwa.

regoat 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: obecnie One of Those Days
Ulubiony album Whitney: nie mam
Wysłany: 16-02-2010, 23:42   

malakazar napisał/a:
Może to kwestia innego podejścia do sprawy, ale jak dla mnie Mariah dalej śpiewa z playbacku (fakt, rzadziej niż wcześniej), ale w ostatnich występach np. cąły refren w IWTKWLI pierwszy i drugi leci z playbacku, HATEU 80% to playback.

yy nie sadze. nie jesteś obiektywny na 100% niestety, ale to normalne, każdy ma jakieś tam swoje uprzedzenia. ty widze wszędzie widzisz plejbek. Owszem Mariah używa, choć bardziej częściej używała od czasu do czasu plejbeku choćby w tym przykładzie który był podany wyżej. Nie znaczy to, że nie wykonuje swojej muzyki na koncertach na żywo.

Niektórzy maja stroszną manie i uważają sie za wielkich znawców rozpoznawania dzwięków, nie jest tam niestety, tak po prostu wam się zdaje i tak należało by zawsze się na ten temat wypowiadać "zdaje mi sie ze był to plejbek bo kiedys raz widziałem taki wystep i teraz wszedzie wietrze plejbek i tylko Whitney spiewa na zywo" :D

malakazar
Whitney Fanatic

Wysłany: 18-02-2010, 09:57   

Ehh jak już naprawdę chcesz odświeżać stare spory czy nierozwiązane dyskusje to zaopatrz się w logiczne i nowe argumenty. Przeczytaj wnikliwie moje poprzednie posty (m.in. odnośnie moich rzekomych uprzedzeń do Mariah) i wtedy staraj się wnieść do dyskusji coś nowego. Odgrzewanie przysłowiowego kotleta nic tu nie da.

P.S. Fragmenty HATEU i IWTKWLI m.in. refreny są uzyskane dzięki wielu syntezatorom i nie trzeba być ekspertem żeby rozpoznać je w wykonaniach "na żywo".

regoat 
Whitney Fan

Wysłany: 26-06-2010, 17:27   

malakazar napisał/a:
Ehh jak już naprawdę chcesz odświeżać stare spory czy nierozwiązane dyskusje to zaopatrz się w logiczne i nowe argumenty. Przeczytaj wnikliwie moje poprzednie posty (m.in. odnośnie moich rzekomych uprzedzeń do Mariah) i wtedy staraj się wnieść do dyskusji coś nowego. Odgrzewanie przysłowiowego kotleta nic tu nie da.

Bede sobie odświeżał co i kiedy będe chciał. Ty mozesz pisac tylko w jednym najnowszym temacie jak chcesz :D

malakazar
Whitney Fanatic

Wysłany: 26-06-2010, 19:02   

O_O Sory, ale czy tylko mi na tym forum odpowiadanie na posty sprzed prawie pół roku wydaje się dziwne...?

Kamx
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: zależy od nastroju
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Wysłany: 27-06-2010, 13:19   

proszę o nie prowokowanie kłótni i powrót do tematu!!!!

http://whitneyhouston.jun.pl

http://www.newjams.net/

http://www.rnb4u.in/download.php

malakazar
Whitney Fanatic

Wysłany: 27-06-2010, 21:24   

wrrr :)

regoat 
Whitney Fan

Wysłany: 17-07-2010, 22:32   

malakazar napisał/a:
O_O Sory, ale czy tylko mi na tym forum odpowiadanie na posty sprzed prawie pół roku wydaje się dziwne...?

ok nie odpowiadajmy na zadne starsze tematy, bedziemy sie na forum patrzec, albo lepiej nie patrzeci i nawet nie wchodzic no bo jak nie mozna odpowiadac to po co.

ej skad ty sie wzielas/łes?

A tak wracajac. Mariah ma wystąpić pod koniec sierpnia w Brazylii na koncercie. Ciekawe jak bedzie wygladala bo obecnie nie wiadomo bo znikla jak kamfora.

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 17-07-2010, 23:15   

No właśnie nic tam o Mariah nie słychać? Były jakieś ploty jakoby miała być w ciąży? Prawda to czy jak zwykle jakieś spekulacje dotyczące wagi oraz figury Mariah?

malakazar
Whitney Fanatic

Wysłany: 18-07-2010, 10:47   

regoat, z łona matki :) . Można oczywiście odświeżać tematy, ale nie w sposób jaki praktykujesz- chamski i sprowadzający rozmowę na tor kłótni.

Wydaje mi się, że z Mariah to tak jak z Oprah Winfrey. Ma notoryczne efekty jojo :) .

Żałuje, że nie zdecydowała się na wydanie albumu z remixami/duetami jaki miała w planie, czekałem na niektóre z nich.

Grani 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: whitney
Last.Fm: Granipl
Wysłany: 19-07-2010, 17:42   

jeszcze nic straconego może ukaże się za jakiś czas . Byle nie składanka tego co tej pory nagrała. powinni dodać cos nowego
Jestem przekonana,ze Mariah jeszcze nas zaskoczy...

Fan17
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: My love is your love
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Wysłany: 02-10-2010, 13:53   

no i Mariah nas zaskoczyła! http://www.youtube.com/wa...feature=related nowy singiel "Oh Santa" Płyta Merry Christmas II you" będzie w Polsce juz od 29 pażdziernika :P świetna piosenka ;)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach