THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Biografia Whitney Houston
Autor Wiadomość
Oscar 

Ulubiona piosenka Whitney: I Love The Lord, Count On Me
Ulubiony album Whitney: The Best of Whitney Houston
Wysłany: 21-12-2012, 08:05   

Zgadzam się, " Po prostu Whitney " jest jak dla mnie świetna, ale nie zauważyłaś jakichś szczególnych podobieństw między " Zawsze będziemy Cię Kochać ", a " Po prostu Whitney " ??? Bo ja tak, i to sporo - no, ale ta druga zdecydowanie lepsza :)

REKLAMA 

Ulubiona piosenka Whitney: I Love The Lord, Count On Me
Ulubiony album Whitney: The Best of Whitney Houston
Wysłany: 21-12-2012, 10:46   

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 21-12-2012, 10:46   

"Zawsze będziemy Cię kochać" jest jakby streszczeniem tej pierwszej... z błędami w dodatku :P

Skończyłem "Po prostu Whitney" :) teraz właśnie dostałem "Whitney, którą znałem" i biorę się za nią :D

Misiek 
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: You'll never stand alone
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Wysłany: 21-12-2012, 21:13   

Ja parę dni temu kupiłem "Po prostu Whitney" ale za czytanie zabiorę się chyba dopiero po świętach :) więc dobrze wiedzieć, że warto czytać :D

buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 21-12-2012, 21:17   

Coraz bardziej zagłębiam się w "Whitney jaką znałem" i coraz bardziej staje mi się ona bliska. Ukazuje, jakim szalonym człowiekiem była Whit :P , a jednocześnie jak bardzo szczodrym dla tych których kochała i jak bardzo potrzebowała zwykłego bycia z nią. Nią samą, nie gwiazdą, divą, najlepiej sprzedającą się wokalistką...ale dziewczną w białej koszuli i dżinsach, z rozczochranymi po wstaniu włosami. Jak bardzo potrzebowała bliskości a jednocześnie, jak czasem trudno było ją, w jej sytuacji dostać. Otoczona tłumem ludzi, bardzo często sam na sam ze swoim darem od Boga - samotna jak palec. Jak na razie, absolutnie nie żałuję zakupu.

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 21-12-2012, 22:11   

Przeczytałem "Whitney, którą znałem" i daję jej 3/5. Przede wszystkim jest to książka tylko i wyłącznie dla fanów Whitney, którzy ją kochali i chcą poznać jej kilka cech charakteru i kilka opisanych przez Bebe wspomnień.

Są momenty, które potrafią wzruszyć, są momenty, które potrafią rozbawić. Bebe stara się ze wszystkich sił tłumaczyć zachowanie Whitney, rozumiejąc błędy jakie popełniała. Poznałem Whitney bardziej i jest dzięki tej książce jeszcze bliższa... ALE... nie mogę oprzeć się wrażeniu, że w książce o Whitney jest mało Whitney! Nie da się ukryć faktu, iż Bebe przede wszystkim w książce opisuje swoją religijność i miłość do Boga, swoje spostrzeżenia na temat showbiznesu, swoje poglądy i postawy... za dużo jest jego, za mało Whitney. Opisując to wszystko najczęściej się dotyczy Whitney, jednak w sposób bardzo pośredni. Za mało było zdać typu: "Whitney była taka, siaka i owaka", a za dużo zdań typu: "Showbiznes prowadzi do tego i owego, a popularność to to i owo.". Kolejną rzeczą, która rzuca się w oczy to fakt w jaki próbuje przedstawić to, jakim cudownym i wspaniałomyślnym był przyjacielem dla Whitney. Dlatego książka mnie jednak bardziej rozczarowała. Nie żałuję, że ją dzisiaj całą przeczytałem, jednak spodziewałem się czegoś innego, skoro w tytule jest Whitney.

Na koniec takie małe, ironiczne spostrzeżenie moje :P Książka powinna nosić tytuł: "Showbiznes, populaarność, ogromny talent - ich skutki oczami Bebe z kilkoma przykładami nawiązującymi do Whitney."

Jednak cieszy mnie fakt, iż Whitney miała kogoś takiego przy sobie jak Cece i Bebe :) to była prawdziwa i szczera przyjaźń :)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach