THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktoś tu w ogóle cokolwiek czyta??
Autor Wiadomość
daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 08-10-2011, 20:44   Czy ktoś tu w ogóle cokolwiek czyta??

Słuchajcie... zakładam taki temat z jednego prostego powodu. Mam dziwne wrażenie, że dodaję tutaj newsy na temat Whitney tylko dla 2-3 osób! Czy gdybym ja tego nie pilnował to ktoś tutaj by coś pisał? Dlatego też proszę, aby osoby śledzące forum tutaj cokolwiek napisały, dały znak, że jednak ktoś tutaj jeszcze "żyje". Kiedyś to forum tętniło życiem... a teraz? Teraz jest bardziej niż martwe.
Ja prowadzę stronkę i wiem, że tam ludzie wchodzą i czytają... mam dostęp do statystyk. Dlatego z wielką chęcią dodaję tam różności z życia Whitney. Tutaj nie mam dostępu do statystyk. Jeżeli okaże się, że mało kto napisze w tym temacie i nie potwierdzi czytania to i ja przestanę dodawać newsy i skupiam się tylko na mojej stronie.
Nie chciałbym tego... jednak ja zajmuję się stronką i tutaj też ktoś mógłby pilnować.

REKLAMA 

Wysłany: 08-10-2011, 20:58   

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 08-10-2011, 20:58   

Nie da się ukryć, że to forum już praktycznie nie istnieje.
Nie wiem czy to dlatego, że nie słychać nic o Whitney czy z jakiegoś innego powodu, ale zagorzali fani najzwyczajniej "poumierali" administracja forum jak i osoby, które podjęły się tu jakiejś odpowiedzialności również zapadły w sen zimowy, z którego jak widać mają się ciężko zbudzić. Szkoda bo widać jaki mieli słomiany zapał do działania.
Daniel nie dziwię Ci się jeśli zrezygnujesz. Osobiście wchodzę każdego dnia na forum, bo przecież 5 min, które poświęcę na przeczytanie 1 czy 2 postów, nie zaszkodzi mi i nie zaburzy planu dnia.
Nie wiem jakie są to przyczyny, iż to forum już nie funkcjonuje, ale jest to przykre bo szkoda wszystkich fajnych ludzi, którzy kiedyś tu pisywali.

dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 09-10-2011, 09:41   

Tomek, masz mi coś do zarzucenia?
Myślę, że wszelkie ALE powinieneś mieć do adminów. Ja jakiś czas temu prosiłam o zmianę szaty i o ogólne odnowienie wyglądu. Ale jak widać, mają to gdzieś..

Czytam, jak najbardziej. To że nie piszę, to nie znaczy, że nie uczestniczę w 'życiu forum'.
Jeśli mam chwilę to dodaję jakieś newsy.. Rzadko, bo zazwyczaj ktoś mnie wyprzedzi, ale jeśli nie ma czegoś na forum to dodaję.

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 09-10-2011, 10:57   

Nic z forum nie da się niestety zrobić gdyż Caroline, założycielka forum olała nas... tak jak Sylwia :) co jest i przykre i żałosne moim zdaniem...

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 09-10-2011, 10:59   

Dorota, tak naprawdę to nie mam do nikogo żadnego "ale" bo tak prawdę powiedziawszy
jeśli chodzi o newsy to je możemy przeczytać, na każdym ruchliwszym forum, a dla nikogo nie stanowi większego problemu poszperanie w internecie, jeśli oczywiście tego chce.
Nieco bardziej chodzi mi o ludzi, którzy najwyraźniej odpuścili sobie wszelką działalność. Należę do osób, które wykonują swoje zadania i przedsięwzięcia w sposób dokładny i solidny, a tutaj brak już któregokolwiek z obu wymienionych.
Również szczerze mówiąc, chyba nie zależy mi na tym aby coś tu się jeszcze działo. Ja sam osobiście niczego się tutaj nie podjąłem, nie wymagam niczego już od tych, którzy się czegokolwiek podjęli, ale Dorotko tutaj widać magię i siłę internetu, który gdzieś tam skłania do działania daje nieograniczone możliwości, łączy nawet ludzi, a jednak to tylko internet, w którym nikt nikogo nie zna, każdy jest kryty i wszystko można mieć w dupie tak jak stworzone forum.

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 09-10-2011, 21:59   

Gdybym posiadała uprawnienia, to myślę, że robiłabym wszystko aby zatrzymać tu ludzi. Wiadomo też, że jesli u Whitney nic się nie dzieję, to i u nas będzie cisza.. Ale jeśli widać, że admin nie śpi, tylko coś zmienia to i ludzie tu wrócą.
Nawet ja- jako osoba spełniająca tu jakąś funkcję, wchodząc i widząc wciąż to samo to odechciewa mi się wszystkiego. Przykry jest fakt, że Caroline nas olała. Już nie mówię o Sylwii, ale myślę, że my jako rodzina, powinniśmy tu wciąż być, dodawać newsy, rozmawiać, kłócić się i wciąż się ścigać kto doda pierwszy nowe zdjęcie lub filmik.

Komixiara 
Administrator

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 12-10-2011, 14:53   

Danielek moje zdanie znasz. Bo nie ma to jak dyskusja face to face. Jeśli forum trafi w ręce osoby, która miałaby ochotę tu coś fajnego robić, tchnąć życie (a jest to mozliwe) to forum odżyje. Ja odeszłam z administracji ponieważ dotarło do mnie, ze i tak nie mam na nic wpływu a moje pomysły nie były wdrążane w życie w pierwszej kolejności. Potem ulegały przeterminowaniu. Junior Admin zresztą to tylko "przerośnięty" moderator mówiąc żartobliwie, bo i tak nie posiada funkcji administratora. Nic nie dało się zrobić.
Mogę się podjąć "negocjacji" z Caroline, choć nasz kontakt urwał się już bardzo dawno temu. Może zgodziłaby się przekazać komuś innemu to forum. Zresztą napiszę do niej zaraz w tej sprawie.
Potem trzeba przedyskutować ile osób przejmuje forum i spróbować wprowadzić tu zmiany, ożywić forum i atmosferę.

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 28-10-2011, 16:10   

Tak też myślałem... :) Ten temat założyłem 20 dni temu i wypowiedziały się 3 osoby. To w sumie tak, jakby reszta miała to forum gdzieś, a szkoda. Miałem jednak nadzieję, że troszkę więcej osób tutaj się wypowie. Bardzo mnie zmotywowaliście :P hehe
Sam tutaj nie będę nic robił, bo to jest nasze forum - nie moje. Myślę, że poczekam cierpliwie na pierwsze, konkretne pomysły, które będzie można wykorzystać i zastosować :) jednak zdecydowanie ciężko podjąć jakie kolwiek kroki, kiedy ma się wrażenie, że nikogo to i tak nie obchodzi... ale... próbuję dalej i czekam :)

Kicia 
Nippy Baby

Wysłany: 28-10-2011, 21:31   

Od 100 lat do Was nie zaglądałam. W zasadzie myślałam, że forum umarło śmiercią naturalną. Od kiedy trzeba było się logować żeby cokolwiek przeczytać przestałam zaglądać. Zrobiłam to dopiero dzisiaj i bardzo się ucieszyłam, że ktoś jeszcze pamięta o Whitney.
Fajnie, że są młodzi ludzie, którym się coś chce, szkoda, że mało osób to docenia.

Słuchajcie, może zamiast się zastanawiać czy ktoś Wam coś udostępni, sami załóżcie nowe forum - naprawdę myślę, że zrobilibyście wszystko żeby przyciągnąć tu ludzi.

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 29-10-2011, 07:12   

Hehe kolejne forum? Ja pamiętam, że były już 4 fora z Whitney. Myślę, że kolejna przeprowadzka nie przejdzie... Ludzie tutaj wchodzą i czytają, ale z pewnych powodów już nie piszą. Jak zachęcić do tego? Ja póki co nie mam pomysłu... odblokowałem forum, żeby nie było trzeba się rejestrować, aby coś przeczytać. Zmieniłem skórkę i banner główny.

maniaczek456 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: Moment of truth
Ulubiony album Whitney: Whitney
Wysłany: 30-10-2011, 17:44   

Witajcie, w pierwszej kolejności przepraszam, że mnie z forum wywiało. Ale sercem byłem i jestem z wami. Obiecuję, że już na tak długo nie zniknę. Co do forum sądzę, że opustoszało bo nic wielkiego od momentu jej powrotu przez te dwa lata się w życiu Whitney się nie wydarzyło. Owszem były momenty kiedy się pojawiała na publicznych imprezach ale większych komentarzy to nie wymagało.
Sadzę jednak, że sytuacja się wkrótce zmieni. Nasza gwiazda się zaangażowała w nowe produkcje wiec im bliżej końca tym znów o niej będzie głośno. Mam osobistą nadzieję, że film będzie dobrze przyjęty a piosenki które Whitney nagra pozwolą o niej mówić w samych superlatywach!
P.s. co do samego wyglądu forum ten biały razi mnie po oczach

Misiek 
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: You'll never stand alone
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Wysłany: 30-10-2011, 22:10   

Witajcie :)

ja zaglądam tutaj codziennie i muszę przyznać, że to forum i stronka stworzona przez Daniela, to dla mnie podstawowe źródła informacji o Whitney :)

wiem, ze rzadko piszę cokolwiek, ale z newsami zawsze wyrwie się ktoś pierwszy haha :D

co do wyglądu forum, to główne zastrzeżenia do jaskrawości :) forum daje po oczach bardziej niż blask Naszej gwiazdy :) a tak być nie powinno :P
na to już się ktoś jednak skarżył :)
poza tym jest super :)

pozdrawiam gorąco :)

maniaczek456 
Whitney Fan

Wysłany: 31-10-2011, 06:32   

Misiek no wiesz co ;-) fakt pojawiłem się po przerwie i już narzekam ;-) no ok niech ci będzie ;-P

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 31-10-2011, 08:40   

Tutaj wypowiadamy się na temat wyglądu ;) . Miło, że jeszcze ktoś się odezwał ;) . I Witaj z powrotem Maniaczku :D

maniaczek456 
Whitney Fan

Wysłany: 31-10-2011, 17:19   

No bo pomyślę, że się za mną stęskniliście ha ha oj tak szybko was teraz nie opuszczę. Co do wyglądu to szybko trzeba coś z tym zrobić. Daniello ty masz duszę artysty działaj.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach