THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Whitney w "Sparkle".
Autor Wiadomość
buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 22-08-2012, 15:24   

trampeczki napisał/a:
ja też nie..

i ja jej nie dostrzegam

REKLAMA 

Wysłany: 23-08-2012, 10:24   

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 23-08-2012, 10:24   

No to ja już nie piszę, że nie widzę :P

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 23-08-2012, 16:33   

oj no się czepiacie :) może będzie w kolejnym notowaniu :) albo też nie będzie wcale :P

amos25 
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: didn`t we almost have it all
Ulubiony album Whitney: i look 2 u
Wysłany: 25-08-2012, 16:10   

dzieci drogie :) trzeba się zalogować i wejść na stronę głosowania ... tam jest z całą pewnością ... heh głosujcie , proście znajomych ... musi się znaleźć na liście ... :]

trampeczki 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: I have nothing, didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: każdy bez wyjątku .
Wysłany: 25-08-2012, 20:29   

No, zagłosowałam. :)

dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 26-08-2012, 21:42   

amos25 napisał/a:
dzieci drogie :) trzeba się zalogować i wejść na stronę głosowania ... tam jest z całą pewnością ... heh głosujcie , proście znajomych ... musi się znaleźć na liście ... :]

no taak, wszystko 'do rączki' hehe ;pp. zaraz zagłosuję ;)

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 01-11-2012, 18:26   

ejj , co ze Sparkle ? Będzie w tych naszych kinach ?

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 01-11-2012, 20:21   

Podobno ma być tak czytałem, ale na chwilę obecną cisza :P niby miała być premiera chyba jutro no ale nic cisza :P oby się pojawił ten film w naszych kinach.

trampeczki 
Whitney Fan

Wysłany: 01-11-2012, 20:32   

Tomek1990 napisał/a:
Podobno ma być tak czytałem, ale na chwilę obecną cisza :P niby miała być premiera chyba jutro no ale nic cisza :P oby się pojawił ten film w naszych kinach.

Jak sprawdzałam w Cinema City to nic nie pisze , a chciałam iść. ..

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 02-11-2012, 13:17   

Szukałem w kinach i ja nie widzę... i chyba nie chcę wiedzieć czemu :zdziwko:

amos25 
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: didn`t we almost have it all
Ulubiony album Whitney: i look 2 u
Wysłany: 02-11-2012, 20:42   

ja już widziałem , bo można ściągnąć z sieci ... film przyznam szczerze wrażenia wielkiego nie robi i szału nie ma, słaby scenariusz, aktorsko kiepski ... no ale za każdym razem, gdy pojawia się Nippy , od razu staje się lepszy ...a scena kiedy śpiewa w kościele ...to po prostu niagara łez pod koniec ... powaga :) myślę, że u nas wyjdzie na dvd w jakiejś vivie itp za parę tygodni ... :)

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 02-11-2012, 22:21   

o tym, że film nie zrobi szału wiadomo było jeszcze za czasów kiedy pojawiły się informacje o nim :P i tylko osoba Whitney no i ewentualnie później Jordin przyciągnęła ludzi do kin. Mimo wszystko to miłe pożegnanie z samą Whitney, taki nieplanowany prezent dla nas i czy ma słaby scenariusz lub słabą grę aktorską, to chętnie go zobaczę. Poczekam jeszcze trochę może doczekamy się go w kinach :P

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 03-11-2012, 15:59   

Tomek1990 napisał/a:
o tym, że film nie zrobi szału wiadomo było jeszcze za czasów kiedy pojawiły się informacje o nim :P i tylko osoba Whitney no i ewentualnie później Jordin przyciągnęła ludzi do kin. Mimo wszystko to miłe pożegnanie z samą Whitney, taki nieplanowany prezent dla nas i czy ma słaby scenariusz lub słabą grę aktorską, to chętnie go zobaczę. Poczekam jeszcze trochę może doczekamy się go w kinach :P

Tak. Na Sparkle wiadomo, że poszłoby się czy obejrzało, głównie ze względu na Whit. Nie ma się tu co oszukiwać, to nie miał być film pretendujący do Oskara. Ale mam odczucie, że jak zobaczę Whitney czy w kinie czy na dvd, łza się jednak zakręci, czy będę się powstrzymywać czy nie. Tak właśnie działa ta osóbka, za to ją kochamy. I czy film będzie miał dobre czy złe recencje, nieważne. Ważne, że to ostatni dar, jaki Whitney mogła nam dać. Choć sama pewnie nie przypuszczała, że tak będzie...Tym bardziej, ten film będzie istotny dla tych, którzy Nippy kochają...I choćby ze względu na nią samą, chcę ten film zobaczyć.

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 22-12-2012, 21:35   

Właśnie jestem po obejrzeniu Sparkle (PS Jest już wersja z dubbingiem wiadomo gdzie :) ) i moją oceną jest 7/10. Jestem pozytywnie zaskoczony przede wszystkim fabułą! Gra Whitney jest dobra, muzyka bardzo przyjemna dla ucha. Nie spodziewałem się, bo myślałem, że film będzie po prostu nijaki, a jest naprawdę dobry i przyjemny. Łatwo się go ogląda, a przede wszystkim oczekuje kolejnej sceny z Nippy. Żal powrócił, że to jej ostatnie dzieło... i mi trochę smutno :( jednak szczerze mogę napisać... nie zawiodła nas po raz kolejny!!! :) :) :)

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 23-12-2012, 01:18   

daniel7 napisał/a:
Właśnie jestem po obejrzeniu Sparkle (PS Jest już wersja z dubbingiem wiadomo gdzie :) ) i moją oceną jest 7/10. Jestem pozytywnie zaskoczony przede wszystkim fabułą! Gra Whitney jest dobra, muzyka bardzo przyjemna dla ucha. Nie spodziewałem się, bo myślałem, że film będzie po prostu nijaki, a jest naprawdę dobry i przyjemny. Łatwo się go ogląda, a przede wszystkim oczekuje kolejnej sceny z Nippy. Żal powrócił, że to jej ostatnie dzieło... i mi trochę smutno :( jednak szczerze mogę napisać... nie zawiodła nas po raz kolejny!!! :) :) :)

Także jestem zaraz po obejrzeniu filmu. Rzeczywiście dobrze się go oglądało. Nie tylko ze względu na Whitney. Aczkolwiek, skłamałabym, gdybym napisała że nie chciałam ciągle nowej sceny z nią :P . Było kilka scen do śmiechu, kilka smutnych, kilka refleksyjnych i dużo ciepła. Tak dobrze mi się oglądało, że zaskoczyło mnie iż już koniec i napisy z tytułową piosenką w tle. No i nie spostrzegłam się, a tu po 1 w nocy hehe. Ale warto było. Kolejny raz, coś co jest związane z Whitney mnie tak pochłania. Można śmiało ten film polecić, nie tylko fanom Whitney. Ale także tym, którzy mają ochotę obejrzeć film o wartościach, marzeniach i wytrwałości. Rozwaliły mnie słowa z dialogu Whitney z córką. Nippy do Sparkle: "...Nie pogub się. Niektórzy nadal błądzą...". To jak Whitney wypowiedziała te słowa, jej oczy...przeszły mnie ciary. Ona miała prawdziwy dar przemawiania do mnie, czy to słowami czy muzyką. Ach...

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach