THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Michael Jackson
Autor Wiadomość
dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 21-09-2012, 19:09   

tak wiem. też zamawiałam. też napisałam im dość miłego emaila ;p. i od razu dostałam odpowiedź ;p. z przeprosinami, że się przedłuży. a dziś co? email, że już na mnie czeka w sklepie :D . ale odbiorę dopiero w niedzielę lub poniedziałek, bo niestety pracuję od 9 do 19. a chcę to odebrać osobiście :D
18 byłam w salonie, ale nie było ani jednej płyty.. porażka

REKLAMA 

Wysłany: 21-09-2012, 20:30   

buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 21-09-2012, 20:30   

dorotka__ napisał/a:
tak wiem. też zamawiałam. też napisałam im dość miłego emaila ;p. i od razu dostałam odpowiedź ;p. z przeprosinami, że się przedłuży. a dziś co? email, że już na mnie czeka w sklepie :D . ale odbiorę dopiero w niedzielę lub poniedziałek, bo niestety pracuję od 9 do 19. a chcę to odebrać osobiście :D
18 byłam w salonie, ale nie było ani jednej płyty.. porażka

Mimo nerwów i całej otoczki z Empikiem, kurde...warto było czekać!!!
Koncert niesamowity! Jackson w doskonałej formie. Mimo dawnych czasów, jakość obrazu dość wysoka, nie ma co narzekać. Wykonania live, Michael genialnie tańczący, śpiewający i mający kontakt z publiką, która chłonęła dosłownie każdy jego gest, każdy oddech, każdy uśmiech. Szczerze powiem, że obejrzawszy na dużym ekranie tv, świetnie wczułam się w tamtą atmosferę i jak ja zazdroszczę tym, którzy mogli przeżyć to na żywo. Były momenty, że się wzruszyłam...mimo, że przecież tyle razy oglądałam już te piosenki z koncertów. Ale rzeczywiście, Wembley magiczny. Jest jeszcze cd z audio z Londynu...dźwięk wymiata...jakby grało nam w serduchu. Oczywiście pudełeczko, notabene piękne czarne, zawiera jeszcze oryginalną płytę BAD i drugi krążek, z niewydanymi dotąd numerami....

Don't Be Messin' Around, I'm So Blue, Song Groove, Free, Price Of Fame, Al Capone, Streetwalker czy Fly Away...spokojnie nadawałyby się na prawdziwy album Michaela. Te piosenki na to zasługują. Nie dziwota, że Michael nie mógł się zdecydować, co ma wejść na BAD...lista kilkunastu utworów do wyboru, a wybierać miał z czego. Dobrze, że te które pierwotnie zostały odrzucone, miały teraz możliwość ukazania się światu. Po raz kolejny Jackson udowadnia, że wielkim artystą był! BAD25 limited edition to był dobry zakup...bardzo dobry. Absolutnie nie żałuję wydanych pieniędzy. Na taką muzykę warto wydać swoje ciężko zarobione pieniądze, bo to dobrze wydana kasa. Polecam z czystym sumieniem :) .

A jak on wtedy wyglądał... :zawstydzony:

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 21-09-2012, 21:33   

ale mi 'smaka' narobiłaś :D hihi ;p
kurczę, mam nadzieję, że w niedzielę uda mi się odebrać.
nie wiem co będzie podczas oglądania koncertu. chyba padne z wrażenia. :mrgreen:

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 22-09-2012, 17:26   

dorotka__ napisał/a:
nie wiem co będzie podczas oglądania koncertu. chyba padne z wrażenia. :mrgreen:

Ja jestem już po 3 seansie i żyję, więc i Ty dasz radę ;) .
Chociaż muszę powiedzieć, że zachowywałam się podczas oglądania Wembley, jakbym oglądała występy Michaela pierwszy raz w życiu. Kiedyś myślałam, że tak się zachowują rozhisteryzowane małolaty, a nie dorosłe kobiety. No, ale jak widać....dojrzałam do obiektywnej opinii :rotfl: haha. Nie wiem w takim razie, jak bym reagowała będąc tam osobiście, skoro przed tv byłam taka zachwycona. Oj, świetny koncert, naprawdę wart by go mieć. Posiada w sobie to, co w wykonaniach muzycznych live najcenniejsze...piękne piosenki wykonywane na żywo, głos artysty, świetni muzycy i emocje...milion kipiących emocji, od Michaela i od ludzi. Magia.

trampeczki 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: I have nothing, didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: każdy bez wyjątku .
Wysłany: 22-09-2012, 18:54   

We wtorek i wczoraj miałam zajęcia przy piosenkach Jacksona... całą godzinę, całkiem przyjemnie się szło !! ; D

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 22-09-2012, 21:58   

trampeczki napisał/a:
We wtorek i wczoraj miałam zajęcia przy piosenkach Jacksona... całą godzinę, całkiem przyjemnie się szło !! ; D

Przy jego muzyce przyjemnie się robi wiele rzeczy :) . Np. sprząta. Bo, że relaks, to oczywiste. Ale jak puszczę jego muzykę, śmigam po domu, aż miło. Nagle pojawia się energia i wszystko potem błyszczy. A czas szybko mija. Ot, taki mój sposób, by przemóc się, wtedy kiedy się człowiekowi nic nie chce.

trampeczki 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: I have nothing, didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: każdy bez wyjątku .
Wysłany: 23-09-2012, 12:25   

No tak, tu dodatkowo było lepiej bo szłam na bieżniach takich co się napędza własnymi nogami i układy robi, a rytm jest genialny i wszystko fajnie wychodzi .; P

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 23-09-2012, 20:49   

mam! mam! maaaaaaam! :D
jestem przeszczęśliwa! :mrgreen:
ale koncert obejrzę dopiero jutro, bo mój laptop nie czyta płyt dvd.. :kwasny:
ale najważniejsze, że mam. piękne.

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 25-09-2012, 20:27   

już po. emocje siedzą nadal we mnie. wejście do Rock With You jest po prostu nieziemskie. no i w końcu spełnione jedno z marzeń- calutkie, piękniutkie Man In The Mirorr z Bad Tour. Wszystko od A do Z niesamowite. Na koniec The Way You Make Me Feel. Tancerze wymiatali, hihih ;p. Ach i jeszcze boska Dirty Diana.. Mój Boże. W ogóle sam koncert. Cały. Nie urywany, że z piosenki do piosenki, tylko cały. Można popatrzeć jak MJ piję wodę albo wyciera twarz ręcznikiem ;p

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 26-09-2012, 18:09   

dorotka__ napisał/a:
już po. emocje siedzą nadal we mnie. wejście do Rock With You jest po prostu nieziemskie. no i w końcu spełnione jedno z marzeń- calutkie, piękniutkie Man In The Mirorr z Bad Tour. Wszystko od A do Z niesamowite. Na koniec The Way You Make Me Feel. Tancerze wymiatali, hihih ;p. Ach i jeszcze boska Dirty Diana.. Mój Boże. W ogóle sam koncert. Cały. Nie urywany, że z piosenki do piosenki, tylko cały.
Tak...albo Human Nature...te ruchy, głos...śpiew z publiką...cudo. DD po raz pierwszy w całości, live...z takiego bliska. MITM piękne, rzeczywiście bez urywania wymiata. Bad...zabawne przedstawianie współpracowników. Jakie zgranie...
dorotka__ napisał/a:
Można popatrzeć jak MJ piję wodę albo wyciera twarz ręcznikiem ;p
Albo odgarnia włosy za uszy :zawstydzony:

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 29-09-2012, 17:41   

zdobyłam kolejne puszki z innym wzorem :D . a na 3 wzór czekam, o ile mój szefo nie zapomni mi przywieźć ;p. no i butelkę też będę mieć :D . już nie mam gdzie tego trzymać. a jak jeszcze dojdzie reszta, to nie wiem gdzie to usadowię :P

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 29-09-2012, 21:32   

dorotka__ napisał/a:
zdobyłam kolejne puszki z innym wzorem :D . a na 3 wzór czekam, o ile mój szefo nie zapomni mi przywieźć ;p. no i butelkę też będę mieć :D . już nie mam gdzie tego trzymać. a jak jeszcze dojdzie reszta, to nie wiem gdzie to usadowię :P

Fajnego masz szefa, bardzo fajnego :D .
A co do tego, gdzie trzymać te gadżety, to fakt....przydałby się chyba osobny pokój hehe. Gwiazdy mają czasem taki na nagrody, a my fani...potrzebujemy na rzeczy z idolami związane :P .

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 09-10-2012, 19:34   

no i mam wszystkie puchy :D jeszcze nie wiem gdzie je zmieszczę, ale na pewno coś wymyślę :D

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 10-10-2012, 17:07   

Jutro, dzień z MJ na RMF FM :)

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 10-10-2012, 20:07   

ooo :D dzięki za info :D

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach