THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: daniel7
25-04-2012, 12:17
Whitney Houston.
Autor Wiadomość
dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 17-06-2010, 21:44   Whitney Houston.

Kochani, ze względu na częste poruszanie tematu jej wyglądu, zarabiania pieniędzy i.t.d postanowiłam założyć ten temat.
Tutaj rozmawiamy o tym dlaczego tyle przytyła, dlaczego założyła tą kieckę a nie inną i.t.p, ok? Myślę, że wtedy nie będzie takiego bałaganu w innych tematach.
:mrgreen:

REKLAMA

Wysłany: 17-06-2010, 22:04   

malakazar
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Same Script Different Cast
Ulubiony album Whitney: MLIYL/ILTY
Wysłany: 17-06-2010, 22:04   

Myślę, że przesadzone jest mówienie o jakimkolwiek bałaganie. To nie jest forum na tysiąc osób i uważam, że dyskusje 10 postowe nawet jeśli są offtopem, nie tworzą zamętu. Co za tym idzie,myślę że tworzenie takiego tematu jest bez sensu. Nie będizemy chyba rozmawiać o wadze Whitney tutaj odwołując się do zdjęć z poszczególnych koncertów prawda?

Grani 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: whitney
Last.Fm: Granipl
Wysłany: 20-06-2010, 07:48   

Mnie się wydaje że Whitney chyba na coś zachorowała. Wygląda mi to na zatrzymanie wody w organizmie wtedy się puchnie... Niemożliwe jest aby przytyła tak bardzo w takim krótkim odstępie czasu musiałaby nic nie robić tylko jeść i spać aby tak wyglądać....

Domi 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Get It Back i Oh Yes
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Last.Fm: Dominajka
Wysłany: 20-06-2010, 09:36   

Całkiem możliwe, że jest tak jak pisze Grani. Mam nadzieję, że Whitney o tej zniewalającej figurze do nas wróci :)

Rafał 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: One moment in time
Wysłany: 20-06-2010, 11:10   

Tak mogą działać sterydy które prawdopodobnie dostała kiedy miała ostre zapalenie oskrzeli i leżała w szpitalu . Tyje sie bardzo szybko bo sterydy przestawiają metabolizm m.in. tłuszczów typowa jest własnie taka okrągła twarz. Sterydów doustnych nie bierze się zazwyczaj wiecznie wiec miejmy nadzieje ze wkrótce wróci do formy.

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 20-06-2010, 15:20   

i pewnie brak diety też robi swoje.

Domi 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Get It Back i Oh Yes
Last.Fm: Dominajka
Wysłany: 22-06-2010, 14:04   

Whit kiedys w wywiadzie mowila, ze uwielbia jesc. Teraz, kiedy nic nie hamuje jej apetytu pewnie tym bardziej. No ale teoria Rafała na temat sterydow tez wydaje sie jak najbardziej prawdopodbna

Darkchild 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: I Believe In You And Me
Ulubiony album Whitney: My Love Is Your Love
Ostrzeżeń:
 1/8/10
Wysłany: 22-06-2010, 21:44   

O czym Wy kochani piszecie.... Whitney nie jest chora, ma lekarza ze soba.
Albo bierze na alergie sterydy.

Pamietajcie, ze ona ma czesto problemy z gardlem, kaszle i chrząka- ma problemy z zatokami przez uczulenie. Jesli jest to przewlekle to bierze sterydowe zastrzyki raz na kilka miesiecy albo bierze tabletki ktore sa slabsze. Moze od tego brzydko tyć i to nie na palcach jak to ktos tu pisal a wlasnie na buzki, ramionach, nogach i brzuchu.

Brzuch to miala na premierze Princess Diares czy cos tam...
Pamietajcie też o kokainie... ona jest bardzo starym i stosowanym srodkiem na utrzymanie szczuplej sylwetki - przestala brac= organizm zaczyna normalnie meabolizować. Popatrzcie na jej matke! Jest gruba.

A swoja drogą Whitney się opycha, moze rzuciala fajki.

[ Dodano: 22-06-2010, 22:46 ]
Może też mieć menopauze.

Generalnie wydaje mi sie, ze wszystkie powyzsze czynniki powoduja jej "otyłosc' .

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 22-06-2010, 22:24   

Cokolwiek jest przyczyną tycia Whitney efekt jest nieładny.
Do tego wszystkiego należy też doliczyć wiek. Nie jest osobą starą, ale pewnie nie ma już tych chęci i sił kiedy miała lat 20 lub 30. Czasu niewiele podczas trasy więc wszelkie ćwiczenia, siłownie itp itd odpadają no bo nie przesadzajmy kiedy ma to robić.
Jednakże pomimo, iż nikt z nas nie może powiedzieć "co ona z siebie zrobiła" to patrząc na wyświetlający się za każdym wejściem banner główny z piękną szczupłą Whitney na nim, nie mogę osobiście uwierzyć, że aż tak bardzo przytyła jak widać na innych zdjęciach.
Nie można także krytykować jej za to ponieważ nikt z nas nie może powiedzieć "ja będę zawsze szczupły/ła"
może jak nam wszystkim stuknie 50 lat a forum przetrwa a wraz z nim My :D to porównamy swoje figury do tych z lat poprzednich :D

Grani 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: whitney
Last.Fm: Granipl
Wysłany: 17-07-2010, 09:34   

z tym brzuchem to miała już problemy od urodzenia Bobbi. niby był płaski ale pod sukienkami nie raz było widać,ze ma sadełko. Fani nieraz żartowali,ze to wina Bobka bo nie umie się zająć swoja żona tak jak należy:)

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 17-07-2010, 09:56   

może nie sadełko a po prostu skórę. dużo kobiet tak ma, ze skóra zostaje na brzuchu i wygląda to jak tłuszcz :P .

Fan17
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: My love is your love
Wysłany: 04-10-2010, 21:29   

Właczyłem sobie ostatnio świąteczną płytę Whitney i zauważyłem, że tam już brzmiała gorzej.. I tak zastanawiam się od kiedy to się zaczęło? Czy Whitney naprawdę pali papierosy czy ta chrypka i to "głośne" nabieranie powietrza jest spowodowane paleniem marihuany, bo Whitney coś mówiła o tym u Oprah..?

dorotka__ 
Moderator

Wysłany: 05-10-2010, 09:15   

Papierosy, zielone i kokaina zrobiły swoje. I na pewno też wiek. Cissy też ma teraz chrypkę. A ona chyba nic nie brała..
A zaczęło się to jakos w 2001 roku. Może się mylę.

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 05-10-2010, 15:50   

Paliła już za czasów Bodyguarda z tego co wiem.

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 05-10-2010, 16:47   

Pewnie wszelkiego rodzaju środki jakie brała miały pewien wpływ na jakość obecnego głosu a także na albumie One Wish. Jednak głos Whitney zmienił się od początku jej kariery. Można użyć określenia jakoby dojrzał. No i nie wolno zapominać o ponad 20 letnim koncertowaniu co ważniejsze śpiewaniu na żywo a nie z taśmy. Whitney w tym czasie nie oszczędzała swojego głosu, a to również moim zdaniem miało wpływ na jej obecny głos. Człowiek wystarczy, że pokrzyczy sobie przez jakiś czas i od razu ma chrypkę.
Faktycznie często można usłyszeć nawet na albumach, że Whitney nabiera "głośno" powietrza, ale myślę, że dodaje to pewnego uroku. Gdyby stanowiło to jakąś przeszkodę czy problem wtedy byłoby to jakoś usuwane z nagrania na albumie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach