THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Kevin Costner
Autor Wiadomość
maniaczek456 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: Moment of truth
Ulubiony album Whitney: Whitney
Wysłany: 18-12-2009, 15:00   Kevin Costner

W kinowym hicie sprzed 17 lat stał w cieniu jupiterów i Whitney Houston. 20 marca w Gdyni to on będzie gwiazdą estrady. Hollywoodzki gwiazdor Kevin Costner przyjedzie do Polski ze swoim zespołem Modern West na koncert, który zagra w gdyńskiej hali widowiskowo-sportowej.
Gwiazdor, który zasłynął rolami w obrazach "Tańczący z wilkami", "JFK", "Doskonały świat", "Bodyguard" czy "Robin Hood: książę Złodziei", jest również muzykiem i wokalistą country-rockowej formacji Modern West.
Historia grupy sięga 20 lat wstecz, kiedy Costner zaprzyjaźnił się z Johnem Coinmanem. Obaj szybko odkryli, że aktorstwo nie jest ich jedyną wspólną pasją i zaczęli tworzyć muzykę. Tak powstał zespół pod nazwą Roving Boy. Kiedy filmowa kariera Costnera nabrała rozpędu, muzyka musiała zejść na dalszy plan. Dopiero kilka lat temu żona Kevina - Christie zachęciła go, aby ponownie chwycił gitarę i na poważnie zajął się zespołem.

Pierwsza światowa trasa grupy Modern West odbyła się w 2007 roku i obejmowała występy w USA i w Europie. Grupa zadebiutowała w 2008 roku albumem "Untold Truths". Poza Costnerem i Coinmanem w skład zespołu wchodzą Blair Forward, Teddy Morgan, Larry Cobb i Park Chisolm.

Bilety na gdyński koncert dostępne są w cenie od 230 do 480 złotych za pośrednictwem eBilet.pl.
http://www.dziennik.pl/ku..._w_Polsce_.html

REKLAMA 

Ulubiona piosenka Whitney: Moment of truth
Ulubiony album Whitney: Whitney
Wysłany: 06-05-2012, 23:08   Re: Kevin Costner

buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 06-05-2012, 23:08   Re: Kevin Costner

Szczerze mówiąc, nie wiedziałam nawet że Kevin jest tak z muzyką związany. Wiedziałam, jak chyba każdy, o jego poczynaniach filmowych ale że muzykuje? A tym bardziej, że jeździ w trasy?
Jak widać człowiek uczy się całe życie.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach