THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dorotka__
26-04-2012, 20:27
Nothing But Love Tour 2010 Tour
Autor Wiadomość
daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 02-03-2011, 20:42   

Nothing But Love Tour Nottingham:

http://www.youtube.com/wa...feature=related Part 1
http://www.youtube.com/watch?v=qpDKLEG4ZeE Part 1

REKLAMA

Wysłany: 13-04-2011, 13:10   

Fan17
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: My love is your love
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Wysłany: 13-04-2011, 13:10   

http://www.youtube.com/wa...feature=related

natknąłem się przez przypadek na ten występ nigdy wczesniej tego nie widziałem.. Jezu co za emocje! ona jest dla mnie naprawdę najlepsza :padam:

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 16-04-2011, 11:29   

Nooo... wykonanie baaaardzo uczuciowe :) mi się podoba :D myślę, ze jeszcze znalazłoby się kilkatakich perełek.

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 16-04-2011, 21:47   

dla mnie jest kilka takich perełek szkoda tylko, że kilka z całej trasy hehe :P ale często do nich wracam, chociaż to powyżej to hmmm nie bardzo jak dla mnie... :)

Rafał 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: One moment in time
Wysłany: 18-04-2011, 23:27   

Tak sa perełki z tych koncertów.I u naszej Whitney znowu cisza , długa cisza.

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 19-04-2011, 19:05   

niestety za długa jest ta cisza.
Wiadomo Whitney swoje już w życiu osiągnęła, ale chyba nie chodziło o to żeby narobić wokół siebie szumu wydać płytę i znów zniknąć na rok czasu.

Kamx
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: zależy od nastroju
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Wysłany: 25-04-2011, 22:52   

Tomek1990, dokładnie to samo pomyślałem, że to nie powinny być perełki tylko norma jeśli chodzi o wykonania IWALY. To jest chyba najczęściej śpiewana piosenka przez Whitney, i pomimo, że nie należy do najłatwiejszych to myślę, że powinna jednak mieć ją opanowaną do perfekcji, i jeśli np. nie jest w formie to zmienić tonację, ale jednak wykonać poprawnie, zachowując przy tym jakieś emocje, które udawało się jej przekazać nie jednokrotnie... ale nie ma co gdybać, pozostaje mieć nadzieję, że teraz dba o głos, ćwiczy (co niestety jest wątpliwe). Ale jeśli chce nagrać kolejną płytę to napewno się jej przyda, ponieważ przede wszystkim to koncerty przynoszą największe przychody.

http://whitneyhouston.jun.pl

http://www.newjams.net/

http://www.rnb4u.in/download.php

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 26-04-2011, 08:37   

Jednak wydaje mi się, że jej głos ulegl poprawie... mam na myśli BET z Kim oraz pogrzeb jej teściowej... Whitney brzmiała tam czysto!! Pisano o jej poprawie wokalu i jak dla mnie się sprawdził... mimo nie bardzo udanych koncertów szczególnie pod koniec Whitney sie rozśpiewała... poznawała swój głos na nowo. Ostatnio czytałem, że Whitney wcale nie śpi! Pracuje nad jakimiś dwoma projektami i co ważne, sama tego chciała. Nikt jej nie zmuszał do pracy... Whitney mocno wierzy, iż jeszcze coś znaczy w świecie gwiazd. Ja 3mam mocno za nią kciuki. Mimo wszystko wierzę, że jeszcze nas czymś zaskoczy.

Fan17
Nippy Baby

Wysłany: 26-04-2011, 12:09   

Na pogrzebie Whitney mi się bardzo podobała :) ja mam nadzieję, że ona coś robi, bo mogłaby już gdzieś zaśpiewac :]

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 26-04-2011, 14:34   

na pogrzebie brzmiała dobrze no ale wiecie to nie koncert żadne show :P
Co do występy z Kim to hmm ja zaliczyłem go do stylu gospel bo to taka impreza wiadomo ale Whitney brzmiała tam typowo gospelowo heh praktycznie zero czystego głosu (momentami był) cały czas chrypiący krzyk ale miało to swoje uroki i ogólnie występ był fajny.
Jednak nie da się ukryć, iż koncerty z ostatniej trasy są nieco nudne nieudane w przeważającej mierze i odbiegają od dawnej normy.
Dla mnie Whitney albo się nie starała albo już nie daje rady.
Liczę na to, że nad czymś pracuje tak jak mówisz Daniel, chociaż zbyt cicho jest o tym.
Koncerty to dla Whitney rzeczywiście główne obecnie źródło dochodów (tak bynajmniej mniemam) i jeśli chce zarabiać na nich wielkie sumy to musi się poprawić dlaczego? dlatego, że dziś jest wiele gwiazd gwiazdeczek jest w czym przebierać, różne piękne głosy męskie, żeńskie więc Whitney pozostaje fenomenem ale ma już niezliczoną konkurencję, a dzisiejszy odbiorca to wybredna dupa... chce być zadowolony a nie wydać kase na skrzeczenie i darcie dzioba a przy tym też usnąć.

Fan17
Nippy Baby

Wysłany: 24-05-2011, 21:40   

Często wracam do tych występów. Oglądam sobie filmiki z Rosji gdzie koncert dla mnie był genialny! I tak się zastanawiam jak to jest, że czasami brzmi rewelacyjnie. a czasami nie wychodzi.. Również odnoszę wrażenie, że Whitney albo się stara, albo nie.. :P

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 25-05-2011, 10:59   

Musimy poczekać na jej kolejne występy i chyba modlić się, aby zachciało jej się postarać :P trasa ją mogła bardzo wymęczyć... pewnie nie raz nie chciało jej się wychodzić. Jednak dziwne jest to, że Whitney nigdy tak się nie zachowywała. Jak już wyszła na scenę to dawała z siebie wszystko, a teraz? Wiem, wiek, czy zdrowie... jednak to nie jest wytłumacznie. Idąc na jej koncert chcę ją posłuchać i oczekuję pewnego poziomu od niej tak?

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 25-05-2011, 19:22   

Zgodzę się z tym, że trasa mogła ją wykończyć czy też wymęczyć.
Jednak Whitney odbyła kilka takich tras i wie co to za zadanie jaki to wyczyn i być może daje on w kość, bo tego też tak na prawdę nie wiemy, no chyba, że ktoś z nas jest gwiazdą estrady i podróżuje i koncertuje :P
Nie mniej jednak, myślę, że Whitney zna już swoje możliwości wokalne, to że różnią się drastycznie od dawniejszych i to może jej przeszkadzać i powodować niepewność bycia na scenie. Głos Whitney przeminął oczywiście ten legendarny głos. Obecnie mamy ciepły spokojny stonowany głos Whitney, Dlaczego tak myślę? a no dlatego, że nie sądzę, iż podczas długiej trasy Whitney nie chciała pokazać swego danego głosu lub też nie miała nastroju do tego. Po prostu jej możliwości wokalne są już mocno ograniczone w porównaniu z dawniejszymi.

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 26-05-2011, 08:31   

Może i tak... jednak też warto zauważyć, iż poziom koncertów momentami był bardzo różny... są koncerty,gdzie Whitney zachwycała wielokrotnie... np. Milano, Nottingham... są też koncerty, kiedy Whitney nie dawała sobie rady z większością piosenek. Jej głos mam wrażenie nie jest stabilny... od czegoś jest zależny? Dobrym przykładem są też 2 występy w X-Factor... W Anglii zrobiła show, jednak jej głos był chrypowaty, nieco innych, niż z albumu... we Francji zaś był perfekcyjny, czysty... zaśpiewała idealnie bez najmniejszej chrypki. Mi tu totaltnie brakuje tej stabilności...

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 26-05-2011, 08:54   

Zdarzało się że Whitney zachwycała na tych koncertach jednak z całą pewnością tylko tych zagorzałych fanów, ponieważ tego iż zaśpiewała dobrze nawet czysto to i tak są wielkie różnice. Już nie chodzi mi o sam fakt zmiany głosu bo to już wiadomo, ale zauważcie jak Whitney wykonuje słynne IWALY. Nie wdrażając się w dawniejsze niesamowite wykonania tej piosenki chcę tylko zasygnalizować jak dziś to wygląda w moim odczuciu, a mianowicie gdybym nie znał "pochodzenia" tej piosenki, znaczenia słów to pomyślałbym, iż przy obecnym wykonaniu jest to piosenka o śmierci... może nie tak dosłownie ale na pewno nie o miłości...
Ogólnie występy w X Factor'ach można uznać za udane, jednak chyba z tą Francją to pomyliłeś się, bo tam nie było za dobrze, może ze względów technicznych, natomiast we Włoszech tam pokazała klasę, styl i prawdziwą pod względem wokalu Whitney Houston.
Czy zniszczony, czy zależy od czegoś możemy tylko sobie tak pisać i domyślać się... jednak fajnie byłoby jakby Whitney zaczęło dalej koncertować może nie tak wiele jak podczas trasy ale jednak niech się udziela.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach