THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Fan Site
Autor Wiadomość
daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 13-07-2012, 09:54   

No i super, krytyka! Na to czekałem :) więc pokolei... przede wszystkim należy pamiętać, że jest to stronka na darmowym serwerze i nie wszystko można zmienić. Próbowałem ile razy zmienić to co nie pasowało, ale po prostu ciężko. Należy wtedy grzebać w kodzie źródłowym, a wiem, że nie każdemu to wychodzi, nawet najlepszym :( a łatwo można to zepsuć. Co do kolorów i czcionek jest szansa, ale muszę wtedy poświęcić co najmniej jeden cały dzień, aby poczytać na ten temat. Już nie raz się za to zabierałem, aż w końcu zrobię.
Najgorsza jest galeria... bo oryginalna jest TRAGICZNA, więc musiałem zrobić na serwerze Imageshack, a co do przerw z obrazkami to już nie mam na to wpływu niestety :( dzisiaj wyświetlą Ci się wszystkie obrazki, a jutro zaś nie... zastanawiałem się też, czy nie porozmawiać z Sylwią i nie dać odnośnika do jej galerii... jak uważacie?

Tomek :) poprzednią wersję zmieniłem, bo już wiele razy usłyszałem, ze jest zbyt ciemna, a szanse na zmianę kolorów tam to już dopiero graniczyło z cudem :(

Już dawno bym się przeniósł na inny serwer, nawet płatny, gdzie nie byłoby zadnych ograniczeń... ale musiałbym wszystko od nowa robić, bo kopiuj/wklej nie wchodzi tutaj w grę.

Dzięki za kolejne opinie, postaram się jeszcze poprawić kilka rzeczy, ale to potrzeba czasu i cierpliwości.

REKLAMA 

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 22-07-2012, 22:49   

Komixiara 
Administrator

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 22-07-2012, 22:49   

Moja opinia nie będzie zbyt obszerna, po prostu bardzo fajnie wszystko wygląda w nowym wydaniu. Dużo czasu poświęcasz tej stronie i to widać gołym okiem! Jaśniejsze kolory w jakimś stopniu lekko ukazały pozytywniejszy nastrój, banner z tekstami piosenek to kropka nad i - rewelacja. Może za pół roku znowu coś pozmieniasz, a to spowoduje wrażenie, że strona toczy się swoim życiem i co najważniejsze JEST, istnieje! Dzięki za Twój trud!

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach