THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Whitney Houston: 25th Anniversary Edition
Autor Wiadomość
Dominika 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: każda
Ulubiony album Whitney: każdy
Wysłany: 29-01-2010, 21:43   

Coz, mimo ze nie jestem moderatorem, jednak przypomne ze ten dzial nie dotyczy pamieci uzytkownikow czy ich spostrzegawczosci. To jest temat o plycie Whitney.
Zalatwcie te sprawy na PW,a nie publicznie.

REKLAMA 

Wysłany: 29-01-2010, 21:55   

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 29-01-2010, 21:55   

hmm a są jakieś informacje jak sprzedaje się ten albumik?

Dominika 
Whitney Fan

Wysłany: 29-01-2010, 22:01   .

Coz, mysle ze wierni fani go zakupia. Nie bedzie pewnie to jakas powalajaca sprzedaz, ale licza sie intencje i to ze dali cos fanom na 25 lacie :rotfl:

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 29-01-2010, 22:05   

no tak z całą pewnością nie ma co liczyć na wielką sprzedaż hehe bo nawet jakoś specjalnie nie było o tym słychać no i zawartość krążka nie jest tak powalająca. No i ta cena...

Kamx
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: zależy od nastroju
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Wysłany: 29-01-2010, 22:30   

wydaje mi się, że warto takie płytki wydawać, chętnie bym zobaczył jeszcze Whitney i pozostałe... przecież młode osoby również słuchają takich wykonawców, a jeśli nie mają możliwości kupna ich płyt (oprócz jakiś ofert na allegro czy ebay) to przecież wiadomo do czego to może prowadzić... dostęp gra tu ważną rolę.

http://whitneyhouston.jun.pl

http://www.newjams.net/

http://www.rnb4u.in/download.php

Dominika 
Whitney Fan

Wysłany: 29-01-2010, 23:00   

Kamx napisał/a:
wydaje mi się, że warto takie płytki wydawać, chętnie bym zobaczył jeszcze Whitney i pozostałe... przecież młode osoby również słuchają takich wykonawców, a jeśli nie mają możliwości kupna ich płyt (oprócz jakiś ofert na allegro czy ebay) to przecież wiadomo do czego to może prowadzić... dostęp gra tu ważną rolę.

masz absolutna racje :] przyklad? JA! mam 14 lat i uwielbiam wykonawcow ktorzy daja cos z siebie, takich jak Whitney, Mariah i Beyonce. Te artystki nie wychodza na scene i nie spiewaja z playbecku. Takich trzeba cenic.

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 29-01-2010, 23:18   

Dominika napisał/a:
JA! mam 14 lat i uwielbiam wykonawcow ktorzy daja cos z siebie, takich jak Whitney, Mariah i Beyonce.

No to jesteś Dominiko jedną z nielicznych :) bo rzeczywistość jest już całkiem inna :)

Dominika 
Whitney Fan

Wysłany: 30-01-2010, 00:01   

Niestety wiem o tym. Dziewczyny ze szkoly wola "tworczosc" o ile mozna to tak nazwac osob typu: Pitbull itp. :kwasny: Co uwazam za dno muzyki, no ale mniejsza z tym ;)

Domi 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Get It Back i Oh Yes
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Last.Fm: Dominajka
Wysłany: 30-01-2010, 00:29   

Tomek1990 napisał/a:
No to jesteś Dominiko jedną z nielicznych :) bo rzeczywistość jest już całkiem inna :)

My sami jesteśmy młodzi. Na tym forum większość jest w takim wieku. Są gusta i guściki. Fakt, wiek może kształtować wyobrażenie muzyczne, ale są cechy które pozostają, lub które ma się we krwi (duże znaczenie ma to, czego się słucha w domu). Np. u mnie Whitney była, jest i będzie. Ale to nei zmienia faktu, że słucham też innych wykonawców ;)

Dominika 
Whitney Fan

Wysłany: 30-01-2010, 00:40   

U mnie w domu rodzice preferuja muzyke legendarnych wykonawcow: Whitney, Michjael,Mariah itd. Lubia tez bardzo Beyonce, ktora cenie mocno.

Zamowilam sobie na Amazon :hyhy:

Grani 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: whitney
Last.Fm: Granipl
Wysłany: 14-02-2010, 21:46   

Kupiłam dzisiaj sobie tą płytkę w media mark. Szukałm jej juz tam kilka tygodni temu ale nie mieli jej jeszcze.
Co do zawartości Cd to nie będę komentować, bo zrobiłam to kilka stron wcześniej
Jeżeli chodzi zaś o DVD i szatę graficzną to po pierwsze tak jak pisałam wcześniej mogli dać inne zdjęcie na okładkę. zaskoczyła mnie książeczka i fajne zdjęcia jakie dali chociaż wszystkie już gdzieś widziałam. jest tez wywiad, który jest na DVD no i ... podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w nagraniu płyty, oczywiście to te podziękowania, które nie ukazały się na debiucie. Fajnie się je czyta po latach :) Ciekawa jestem czemu nie ukazały się na debiucie, czyżby oszczędność papieru?
Co do DVD:
chociaż jedna perełka :padam: czyli I'm changing z 10 ARISTA anniwersary. Szkoda ze nie dali całego koncertu, ale dobre i tyle. :)
Wywiad z Whitney i Clive'm poprzeplatany rare zdjęciami czy jakimiś fragmentami koncertów. Jak patrze na te fragmenty to myślę sobie Boże ile oni maja w swoich archiwach :) mogli by wydać:)
Płytka oczywiście do tanich nie należy bo kosztuje prawie 80 złotych przez pewnie nie znajdzie wielu nabywców...

malakazar
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Same Script Different Cast
Ulubiony album Whitney: MLIYL/ILTY
Wysłany: 15-02-2010, 11:52   

Mi szczególnie przypadł do gustu wywiad. Bardzo fajnie się słucha ich wypowiedzi o GLOA, które oczarowało Davisa, o tym jak HWIK było murowanym szybkim hitem itd. :)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach