THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitania :)
Autor Wiadomość
Komixiara 
Administrator

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 04-05-2012, 11:47   

Kamx napisał/a:
To nie jest tak,że forum prrzestało istnieć, tylko są również inne sprawy w życiu,a na wydarzenie sprzed kilku miesięcy każdy reagował na swój sposób, nie koniecznie trzeba ogłaszać tego wszem i wobec na forum. Z przeprowadzkami itd to się zgadza :) ale to forum dobrze się miewa pod tym względem, plus jak wielokrotnie było podkreślane, nie chodzi o ilość postów tylko o ich jakość ;)

Dobrze powiedziane! Dodam tylko, że na stwierdzenie "to forum umarło" pozwalają sobie jak dotąd osoby, które przestały tu się wypowiadać i zaglądać jeszcze długo przed śmiercią Whitney i jest to tylko ich punkt widzenia. Tu zawsze jest ktoś na posterunku. Dzisiaj wchodzę i wooow - widzę komunikat: Twoje konto przekroczyło 100 nieczytanych postów itd! Bomba! Lecę czytać zaległości!!

REKLAMA 

Wysłany: 04-05-2012, 12:56   

buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 04-05-2012, 12:56   

Komixiara napisał/a:
Tu zawsze jest ktoś na posterunku.

:ok:
Hehe, podoba mi się to określenie.
Komixiara napisał/a:

Dzisiaj wchodzę i wooow - widzę komunikat: Twoje konto przekroczyło 100 nieczytanych postów itd! Bomba! Lecę czytać zaległości!!

Chyba forum się zatem na nowo rozkręca :) . Są ludzie, jest co czytać :D .

Sylwia
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: RTY
Ulubiony album Whitney: IMYBT
Last.Fm: sylwiiia
Wysłany: 13-05-2012, 19:53   

Witaj Kinga :)

I co to za czasy nastaly ze Whitney trzeba sluchac pokryjomu :) ale kazdy nowy fan Whitney cieszy jej glos bedzie wieczny

trampeczki 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: I have nothing, didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: każdy bez wyjątku .
Wysłany: 13-05-2012, 20:20   

Sylwia napisał/a:
Witaj Kinga :)

I co to za czasy nastaly ze Whitney trzeba sluchac pokryjomu :) ale kazdy nowy fan Whitney cieszy jej glos bedzie wieczny

No właśnie już się nie kryję co mnie niezmiernie cieszy, bo to było męczące :kwasny:

ElsieMarina 

Ulubiona piosenka Whitney: My Love Is Your Love
Ulubiony album Whitney: My Love Is Your Love
Wysłany: 29-07-2015, 09:37   

Witam wszystkich serdecznie!

Nie jestem fanką WH, ale uważam że miała niezwykły głos, jeden z najpiękniejszych na świecie. Piosenka którą ciągle pamiętam to My Love Is Your Love i słucham jej do dziś. Pamiętam również jej występ w Sopocie, oglądałam go przed TV jako dziecko i bardzo mi się wtedy podobał, ale potem pojawiło się mnóstwo krytycznych zdań pod jej adresem, że było ją stać na więcej, że potraktowała ten koncert po macoszemu i szybko wyjechała z naszego kraju na koncert do Niemiec o ile mnie pamięć nie myli.
Później WH przewijała się przez moje życie wnosząc w nie pojedyncze piosenki, ale nigdy nie podkusiło mnie żeby poczytać jej biografie, ale myślę że niebawem się to zmieni ;) Jej śmierć była dla mnie sporym zaskoczeniem, ale nic o niej nie wiedziałam, ani o jej życiu ani o problemach z narkotykami. Świat utracił ogromny talent, ale uważam że dzięki fanom WH dziedzictwo które po sobie pozostawiła będzie istnieć wiecznie. O kimś tak utalentowanym nie można zapomnieć. Bardzo interesują mnie psychologiczne aspekty jej autodestrukcji i na trochę dłużej u was zagoszczę żeby co nieco doczytać i dosłuchać :)

dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 13-08-2015, 09:33   

Cześć.
Czytaj, słuchaj, oglądaj i czuj się jak w domu! :)
W razie pytań, służę pomocą. :D

Komixiara 
Administrator

Wysłany: 14-05-2016, 19:05   

ElsieMarina witamy serdecznie... z ogromnym opóźnieniem.
To forum jest niemal opuszczone...
To bardzo smutne, ale wraz ze śmiercią naszej kochanej Whitney wiele znajomości forumkowych także się rozpadło... Trudno wskrzesić tutaj życie z powrotem.

Pozostało sporo postów, komentarzy, przemyśleń...

Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach