THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Caroline
10-02-2010, 10:33
World Of Whitney Houston on Facebook
Autor Wiadomość
Darkchild 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: I Believe In You And Me
Ulubiony album Whitney: My Love Is Your Love
Ostrzeżeń:
 1/8/10
Wysłany: 09-02-2010, 19:33   World Of Whitney Houston on Facebook

Stworzylem w porozumieniu z administracją grupę na www.Facebook.pl dotyczącą naszego forum.

Wpisujcie w wyszukiwarce na Facebook.pl 'World Of Whitney Houston Forum' i dolaczcie do gupy, piszcie komentarze, dolaczajcie zdjecia i video...

Dobrej zabawy.

[ Dodano: 09-02-2010, 21:55 ]
Zapisujce sie do grupy jesli macie Facebook bo to siara zeby pusta byla

REKLAMA 
Grafik

Ulubiona piosenka Whitney: I Believe In You And Me
Ulubiony album Whitney: My Love Is Your Love
Wysłany: 10-02-2010, 10:33   

Caroline 
Administrator
Grafik

Ulubiona piosenka Whitney: All the Man That I Need
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Last.Fm: Caroline81
Wysłany: 10-02-2010, 10:33   

Przeniosłam ten topic do działu "Whitney Houston w sieci", gdzie jest jego miejsce.

Czy strona na Facebook'u ma jakiś indywidualny adres??

Grani 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: whitney
Last.Fm: Granipl
Wysłany: 06-07-2010, 20:12   

to link do profilu :)
http://www.facebook.com/friends/?filter=afp#!/group.php?gid=295823649629

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 07-07-2010, 21:03   

Wszystko ładnie by było gdyby ten link mnie kierował do profilu, a nie do listy moich znajomych :wstyd:

buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 05-05-2012, 19:08   

daniel7 napisał/a:
Wszystko ładnie by było gdyby ten link mnie kierował do profilu, a nie do listy moich znajomych :wstyd:

Hehe. Tak jest rzeczywiście. Mnie też skierowało do moich znajomych :P . Ale wpisałam w wyszukiwarce o co mi chodzi i co? Jedna osoba jest w tej grupie :zdziwko: ? A może źle wpisałam, albo...sama nie wiem....pusto strasznie :zalamany: .

trampeczki 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: I have nothing, didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: każdy bez wyjątku .
Wysłany: 05-05-2012, 19:55   

Ja się nie zapiszę.. Jestem tak multimedialnie nowoczesna,że mi facebook niepotrzebny . Jestem tu :D

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 05-05-2012, 22:35   

trampeczki napisał/a:
Ja się nie zapiszę.. Jestem tak multimedialnie nowoczesna,że mi facebook niepotrzebny . Jestem tu :D

No tak. Jak nie masz fb, to raczej się nie zapiszesz ;) . Tutaj zatem działaj...a działasz, a jakże :D .

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 05-05-2012, 22:48   

Ja również nie posiadam ani FB ani NK i jakoś nie odczuwam takiej potrzeby :P Dodawanie znajomych, tworzenie jakichś grup społecznościowych co to ma być hehe :D Jestem chyba staroświecki ale mam dosłownie paru najprawdziwszych przyjaciół, kilku bardzo dobrych kumpli no i jakieś tam grono znajomych, których tak nazywam i utrzymuję z nimi pewien kontakt, a nie tylko przy kasie w sklepie typu "cześć" i do "zobaczenia" a później na drodze mijając się zadawać sobie pytanie "kto to ku*** jest? skąd tego kogoś znam?" haha :P no ale dla młodzieży obecnie liczy się fakt, że ma się tam 500 "znajomych" na FB czy tym całym NK :P
a teraz możecie mnie gnoić za to co o większości takich ludzi myślę :D

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 05-05-2012, 23:11   

Nikogo nie krytykuję, bo każdy ma prawo wyboru. Ale przedstawię mój punkt widzenia. Nie każdy posiada FB po to by chwalić się ilością "znajomych"...których tak naprawdę nie zna, albo zna słabo. Ja z nk zrezygnowałam już jakiś czas temu. Natomiast na FB jestem głównie z jednego powodu. Otóż, jest to świetny sposób, narzędzie na umawianie się i dogadywanie szczegółów, co do imprez fanów danego artysty. Tak się składa, że oprócz WH uwielbiam Michaela Jacksona. Dzięki FB wiem o tym, że rok w rok, odbywa się tzw. MJowisko, czyli impreza z muzyką Michaela. Z ludźmi którzy tak jak ja, kochają jego muzykę. Byłam już na Mjowisku 2010 i 2011 w Łodzi, wybieram się i tym roku. Wspaniała wyprawa. Akurat jeżdżę z grupą z Krakowa. Wspólna podróż wesołym pociągiem, potem wypad na miasto, drobne podarunki dla wybranego domu dziecka (taka tradycja tej imprezy...bo wiadomo że MJ uwielbiał pomagać dzieciom) a potem całonocna impreza która odbywa się w kompleksie kinowym, z jedzonkiem, filmem i rozbawionymi ludźmi. FB ma to do siebie, że mogą się dogadać ludzie z całego kraju, bez ograniczeń. Drugą taką imprezą, jest uczczenie jedynego koncertu MJ w Polsce. I znów, FB służy nam do skrzykiwania się na Bemowo w Wawie, gdzie mniej czy bardziej profesjonalni fani, wspólnie celebrują muzykę MJ w amfiteatrze. Występy wokalne, taneczne, konkursy...wszystko okraszone podpatrywaniem prób (co uwielbiam). Potem okazuje się, że poznani ludzi są na tyle zdolni, że biorą teraz udział w Bitwie na głosy czy Got to dance i kultywują pamięć o MJ. Są to imprezy cykliczne. Jedna w sierpniu (urodziny MJ), druga we wrześniu (rocznica koncertu). Gdyby nie fb, nie poznałabym wielu fantastycznych i zdolnych ludzi, z którymi mogę dzielić radość, jaką czerpię z muzyki Michaela. A wspólna zabawa, daje wspomnienia które zostaną mi już do końca życia. W tym roku, także przez Facebook, znów będziemy się umawiać na trzecie dla mnie z kolei, imprezy z muzą MJ. A zaproszeń na FB nie trzeba przyjmować od każdego :) . Kwestia indywidualna i kto czego szuka. Nie szukam poklasku, a ludzi, dzięki którym tworzymy taką dość sporą wspólnotę (przyjeźdża ok. 200 osób), tych którzy chcą po prostu dobrze się bawić przy ukochanej muzie, z tymi którzy te uczucia odwzajemniają. W moim przypadku, gdyby nie FB, nie poznałabym wielu wartościowych ludzi, nie miałabym wspomnień, które będą mi towarzyszyć już zawsze i pewnie wiele ze znajomości, nigdy nie miałoby szansy się rozpocząć. Mimo, że z niektórymi osobami nie dzieli mnie jakaś duża odległość, ale bez początku na FB, nigdy byśmy się nie spotkali...i wierzcie mi, miałabym czego żałować.

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 06-05-2012, 11:47   

ahhh żeby każdy miał takie podejście do tej kwestii jak Ty :) niestety większość ma zupełnie odmienne, ale nie narzekam i specjalnie nie protestuję bo tak jak zostało napisane powyżej nie można nikogo krytykować i każdy ma inne zdanie :)
A tak na marginesie to szacun wielki za te Wasze spotkania i zjazdy na serio tylko pozazdrościć determinacji, organizacji i chyba samej chęci do działania :)

buziaczek 
Newsman

Wysłany: 06-05-2012, 13:17   

Tomek1990 napisał/a:
ahhh żeby każdy miał takie podejście do tej kwestii jak Ty :)

Dziękuję :) . To powinna być właśnie funkcja portali społecznościowych...bycie razem, robienie czegoś pozytywnego bezinteresownie, bez względu na wiek, płeć i pochodzenie.
Tomek1990 napisał/a:

A tak na marginesie to szacun wielki za te Wasze spotkania i zjazdy na serio tylko pozazdrościć determinacji, organizacji i chyba samej chęci do działania :)

Również dziękuję, w imieniu tzw. mjówek :P . Główną rolę w organizacji MJowiska i Bemowa, ma tzw. mafia :D ...tzn. kilku modów z forum MJ, zapaleńców, którzy byli z MJ od lat i "zarazili" nim innych. To oni wynajmują kompleks kinowy czy też rezerwują amfiteatr na wyłączność imprezy, namawiają sponsorów czy też zajmują się nagłośnieniami...wszystkim od spraw technicznych. Ale chęć działania, determinację to rzeczywiście ma każdy z nas i przyczynia się, ile może by wszystko wyszło jak należy :) . Przy okazji zabawy, można coś zrobić dla innych. Może nie ogrom, ale jak każdy dołoży cegiełkę od siebie, uzbiera się tego całkiem sporo. Muzyka od tego jest, by łączyć pokolenia...bo przedział wiekowy jest od lat kilku (na Bemowie), do lat 50-60 ciu hehe. Choć oczywiście, najwięcej jest z przedziału 20-35 lat. Jak na FB założyciele zarabiają, to niech chociaż odrobinkę przysłużą się, by za ich pośrednictwem pomóc innym :cool: .

dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 07-05-2012, 13:49   

Oj ile ja lat wybieram się Mjowisko ;p. i nigdy dotrzeć nie mogę. ale nie ważne. Odbiegamy od tematu, moi drodzy :) .

Co do grupy, to w końcu dołączyłam ;p. chyba, bo w sumie nie łapie za bardzo o co w tym chodzi ;p

Kamx
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: zależy od nastroju
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Wysłany: 14-05-2012, 20:25   

wracając do tematu ;) jedna stronka więcej, która może zachęcić do odwiedzin forum napewno nie zaszkodzi :)

http://whitneyhouston.jun.pl

http://www.newjams.net/

http://www.rnb4u.in/download.php

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 30-12-2012, 20:34   

Dołączajcie Kochani!!!

http://www.facebook.com/groups/295823649629/

Niech Nas będzie jak najwięcej :)

trampeczki 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: I have nothing, didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: każdy bez wyjątku .
Wysłany: 30-12-2012, 20:57   

No , no , no !
Tak jest ! ;)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach