THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Justyna Steczkowska
Autor Wiadomość
malakazar
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Same Script Different Cast
Ulubiony album Whitney: MLIYL/ILTY
Wysłany: 08-05-2012, 22:18   Justyna Steczkowska

Nie będę wklejał biografii, bo chyba każdy kojarzy Justynę :) Moje życie związało się ostatnio z jej osobą tak bardzo, że aż w to nie wierzę :) . Dlatego bardzo zależy mi na Waszej opinii o jej najnowszym singlu!

Kochani mówcie co myślicie :)

Światło dzienne ujrzał kolejny singiel Justyny Steczkowkiej- elektroniczna, nowoczesna, nastrojowa opowieść o uczuciu- “Sanktuarium”!

Utwór pochodzi z ostatniego albumu artystki, będącego szczególnym łącznikiem pomiędzy drogą, którą ma już za sobą, a jej muzyczną przyszłością. Mowa tu o krążku “XV”, zawierającym zarówno na nowo wyprodukowane, zagrane, a przede wszystkim- zaśpiewane przeboje wokalistki, jak i zupełnie premierowe kompozycje. Jedną z nich stanowi stanowi właśnie “Sanktuarium”.

Podczas tworzenia singla artystka połączyła siły z Agimem Dżeljilji, liderem wrocławskiej grupy Öszibarack. Producent obudował nastrojowy tekst, napisany przez samą Steczkowską, nowoczesnymi, elektronicznymi dźwiękami. Dynamiczna, zaskakująca struktura utworu została podkreślona poprzez brzmienie, pochodzące z nurtów dub-stepu. “Sanktuarium” to wypadkowa dobrze znanej polskiej publiczności Justyny Steczkowskiej, jak i jej zupełnie nowego, sprytnie wykorzystująceto współczesne trendy wcielenia.

Premiera teledysku do piosenki została przewidziana na czerwiec tego roku. Kluczowe sceny obrazu nakręcono w Indiach, co z całą pewnością nada mu odrobiny magii, płynącej z tego wyjątkowego miejsca.

Już teraz z utworem można zapoznać się na oficjalnym kanale arystki w portalu Youtube!
http://youtu.be/aaqAa3sxdAU

REKLAMA 

Wysłany: 24-05-2012, 20:17   

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 24-05-2012, 20:17   

Przyznam, że nie jestem fanem polskiej muzyki. Są kawałki, które podobają mi się, ale ich też specjalnie nie słucham. Justyna Steczkowska jest polską artystką, która jest w gronie najznakomitszych gwiazd polskiej sceny i chyba nie trzeba przedstawiać jej nikomu.
Ma dosyć ciekawy dorobek muzyczny bo z tego co podaje powszechne źródło informacji - wikipedia Justyna ma 11 albumów studyjnych i aż 40 singli. Myślę, że to sporo jak na nasze warunki. Przesłuchałem nieco piosenek i z pewnością można napisać, że muzyka
J. Steczkowskiej jest bardzo lekka, ciepła, przyjemna. Dla mnie osobiście to muzyka, której można słuchać w wolnych chwilach, kiedy można oddać się relaksowi. Nie jest to muzyka krzykliwa z bitami, powerem, jest przyjemna dla ucha. Ciekawi mnie jednak czy Justyna ma nieco bardziej rytmiczne, szybsze piosenki?
Uważam, że tworzy muzykę dla swoich fanów. Widać a raczej słychać, że kocha to co robi bo jej albumy nie są komercyjne nie ma na nich murowanych przebojów, a mimo wszystko są nagrywane i sprzedawane. Piosenka, o której pisał Malakazar również należy do ciepłych i lekkich piosenek. Fajne ma również teledyski. Nie wiem dlaczego polskie teledyski kojarzą mi się tylko z typowymi podwórkami, blokami, czy zespołami gdzieś na jakimś tle nieba czy innym i nic więcej. Wiem, że ma to gdzieś swój urok, ale nie przemawiają do mnie takie typowe sceny w naszych teledyskach. Wiem, że to głównie rozchodzi się o kasę bo jaki ma się budżet to takie dzieło można stworzyć. No ale na serio czasami można się nieco bardziej postarać. No ale nie marudzę już bo to nie jest taka istotna kwestia :)

malakazar
Whitney Fanatic

Wysłany: 24-05-2012, 21:05   

Hihi, Justyna lekka i przyjemna... Zdecydowanie :) Niemniej jednak jej ostatnia płyta to zerwanie z takim wizerunkiem i brzmieniem w bardzo nagły, brutalny i wydaje się, że raczej ostateczny sposób. Dowód? :) Choćby dwa pierwsze single:
-mocne, może nawet nieco klubowe Skłam
http://www.youtube.com/watch?v=W6L2vGFLxbM
-ciężkie, psychodeliczne Wrogu Mój... Bo każdy w sobie ma swojego wroga :)
http://www.youtube.com/watch?v=0_ce5gxTXXw

Miłego oglądania/słuchania! :)

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 24-05-2012, 21:34   

Skupiałem się raczej na pierwszych piosenkach lub tych z początku 2000 roku :)
z tych piosenek, które tutaj podałeś bardziej przypadła mi do gustu pierwsza piosenka :)
i rzeczywiście jest hmm nieco "ostrzejsza" od tych, które słuchałem, ale mimo wszystko utrzymana w klimatach Justyny :)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach