THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Edyta Górniak :)
Autor Wiadomość
Komixiara 
Administrator

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 04-04-2009, 18:33   Edyta Górniak :)

Zakładam topic, który powinnien cieszyć się tutaj sporą popularnością!
Musimy mieć miejsce na rozmowy o Edzi :) Zapraszam fanów, sympatyków do debaty i wymiany poglądów na temat Edytki :)

REKLAMA 

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 04-04-2009, 18:44   

Grani 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Didn't we almost have it all
Ulubiony album Whitney: whitney
Last.Fm: Granipl
Wysłany: 04-04-2009, 18:44   

bardzo lubię Edytę :) sledze jej karierę od początku jej kariery czyli od 94 roku kiedy to reprezentowała Polskę na Eurowizji . Pamiętam jaka byłam zła bo pomimo,ze ta piosenka była naszą reprezentacja na Eurowizji w Polsce nie wydali jej oficjalnie :/ :zdegustowany: Ludzie dzwonili do radia i prosili o puszczanie tej piosenki aby mogli ja sobie nagrać

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 04-04-2009, 18:48   

Najlepszy głos!!! Najlepsze możliwości wokalne!!! Edytką możemy się akurat pochwalić =)

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 04-04-2009, 21:19   

Ja także uważam Edytę za jedną z najlepszych jak nie najlepszą piosenkarkę w Polsce. Mimo tego co piszą o niej ostatnimi czasy to i tak ją lubię :)

Caroline 
Administrator
Grafik

Ulubiona piosenka Whitney: All the Man That I Need
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Last.Fm: Caroline81
Wysłany: 05-04-2009, 10:43   

Tak się właśnie zastanawiam dlaczego od jakiegoś czasu o Edycie wypisywane są takie dziwne rzeczy. Mam namyśli artykuły na Pudelku i jemu podobnych.

Jeśli chodzi o piosenki Edyty to bardzo lubię: To nie ja, Nie proszę o więcej.

Paulik24

Ulubiona piosenka Whitney: All;))
Ulubiony album Whitney: All;)
Wysłany: 05-04-2009, 19:45   

Dla mnie Edi jest po prostu aniołem... Nie wiem, czy ktoś z Was widział ją na żywo, ja miałam tą przyjemność i jej oczy mowią za nią całą... Ma piękne, wielkie, ciemne oczy, które odzwierciedlają jej duszę ;) Hipnotyzuje nimi i serio można w nich wyczytać wszystko... Dobrze że mamy w Polsce kogś tak wspaniałego jak ona... Dla mnie jest wielkim autorytetem, bo mimo tego, co przeszła w dzieciństwie, mimo tego, że los już wiele razy ją tak bardzo krzywdził, podniosła się i śpiewa dla nas :padam:

Caroline 
Administrator
Grafik

Wysłany: 14-04-2009, 08:29   

Edyta Górniak "Dziwny jest ten świat"

We wczorajszym odcinku "Jak oni śpiewają" Edyta Górniak była zupełnie inna, niż w poprzednich odcinkach programu. Nie wygłupiała się już, nie żartowała. Była spokojna i poważna. Możliwe, że to wszystko za sprawą złośliwych publikacji krytykujących jej zachowanie. Ale nie to było we wczorajszym "Jak oni śpiewają" najważniejsze. Pod koniec programu Edyta Górniak zaśpiewała piosenkę "Dziwny jest ten świat". Swoim wykonaniem największego hitu Niemena wokalistka po raz kolejny udowodniła swój wielki talent. Owacje na stojąco mówią same za siebie. Przykre, że dziś takie występy mają miejsce głównie w komercyjnych programach rozrywkowych.

Oceńcie sami:
http://www.youtube.com/watch?v=Ftgdm_7oIhM

http://www.plotek.pl/plot...ten_swiat_.html

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 14-04-2009, 11:36   

Tak jasne... teraz będą śledzić jej zachowanie w Jak Oni Śpiewają... chyba nie mają o czym pisać...

Grani 
Whitney Fanatic

Wysłany: 21-04-2009, 18:00   

Cytat:
W ostatnim Jak ONI śpiewają Edyta Górniak zaoferowała swój udział we wzroście sprzedaży tabloidów w dobie kryzysu. I słowa dotrzymała. Właśnie wyprowadziła się z domu w Milanówku, który dzieliła z mężem, Dariuszem Krupą. Całemu zdarzeniu towarzyszył Fakt, który przyłapał ją, jak pod osłoną nocy pakowała swoje rzeczy do ciężarówki i wywiozła je do swojego nowego apartamentu.

W przeprowadzce towarzyszyła jej nowa przyjaciółka, Kasia "3000" Sowińska. Ich przyjaźń to owoc wspólnego opowiadania głupot w programie Ranking gwiazd. Górniak ostatnio spędza z nią więcej czasu niż ze swoim mężem. To Sowińska poznała ją z facetem, z którym obecnie się spotyka.

Górniak uwiła sobie nowe gniazdko na jednym z podwarszawskich osiedli. Nie chce żeby Krupa dłużej jej przeszkadzał w szczęśliwym życiu. Proroctwa Faktu są bezlitosne - szykuje się najgłośniejszy rozwód roku.

Niedawne szaleństwo Edzi objawiające się skakaniem po fotelach w studio programu było więc chyba tańcem godowym... Szczerze współczujemy mężowi. Zostanie sam z takim bagażem.

pudelek.pl

Caroline 
Administrator
Grafik

Wysłany: 24-04-2009, 07:18   

Cytat:
Górniak potwierdza: RZUCIŁA KRUPĘ!

Wzywana od kilku tygodni do tablicy Edyta Górniak postanowiła wreszcie przerwać milczenie na temat kondycji jej małżeństwa z Darkiem Krupą. Wiemy już, że między bajki można wrzucić składane całkiem niedawno w prasie deklaracje o wielkiej i spełnionej miłości. Edzia właśnie oficjalnie ogłosiła, że zostawiła męża i wyprowadziła się z domu.

Wychodząc naprzeciw informacjom i spekulacjom, jakie w ostatnim czasie pojawiały się w prasie na nasz temat, pragniemy przedstawić Państwu stan faktyczny, ucinając tym samym wszelkie niepotrzebne domysły - informuje w oświadczeniu na swojej stronie.

Sytuacja, w której życie zawodowe jest prowadzone równolegle z życiem rodzinnym i toczy się pod jednym dachem, prowadzi często do zachwiania proporcji. Jeśli dom jest jednocześnie biurem, studiem nagrań i kancelarią, przestaje być ostoją, w której człowiek może odpocząć, zebrać myśli i przebywać w harmonii ze swoją rodziną.

Zapowiada też, że ona i Krupa nadal chcą wspólnie wychowywać ich syna Alana:

Kilka lat trwania w takim stanie rzeczy potrafi wtrącić do życia mnóstwo niepotrzebnych emocji, które z czasem przesłaniają to, co w rodzinie powinno być najistotniejsze. Stąd nasza decyzja o podjęciu próby odnalezienia siebie i swoich pasji na nowo, a co za tym idzie osobnym zamieszkaniu. Z uwagi na dobro naszego synka żyjemy w bliskim sąsiedztwie, aby móc na co dzień otaczać go miłością i opieką rodzicielską.

Piękne słowa. A jak było naprawdę?

Wyobraźcie sobie teraz, ile będzie łez w sobotę - jaka tragikomedia... Boimy się włączyć Polsat.

http://www.pudelek.pl/art..._rzucila_krupe/

Grani 
Whitney Fanatic

Wysłany: 01-05-2009, 09:08   

trzeba przyznać ze to był jednak niezły szok z tym rozstaniem. Ich małżeństwo uchodziło za bardzo udane od lat a tu proszę nagle rozstanie... :zdziwko:

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 01-05-2009, 09:09   

Jednak media jak widać nie mogły o wszystkim wiedzieć. Jeżeli chodzi o życie prywatne Edytki to mało o nim wiem... może dlatego, bo Edytka wie jak to "ukrywać".

malakazar
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Same Script Different Cast
Ulubiony album Whitney: MLIYL/ILTY
Wysłany: 08-05-2012, 22:20   

Ktoś zna najnowszy krążek Edyty? Jeśli tak, piszcie co myślicie! Jeśli nie, koneicznie zapoznajcie się z piosenką Perfect Heart :)

Fan17
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: My love is your love
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Wysłany: 26-09-2012, 13:32   

Ja znam już na pamięć całą płytę :P Perfect heart jest genialne, jak i Nie zapomnij czy Obudźcie mnie :) Płyta była dla wielu zaskoczeniem Edyta brzmi na niej bardzo dojrzale uwielbiam zasypiać przy tych piosenkach :]

buziaczek 
Newsman

Ulubiona piosenka Whitney: Greatest love of all, Didn't we almost...
Ulubiony album Whitney: Whitney Houston, Whitney
Wysłany: 03-05-2014, 15:45   

Podobno Edyta szykuje się do wydania nowego albumu. Tylko kiedy to będzie...

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach