THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktoś tu w ogóle cokolwiek czyta??
Autor Wiadomość
Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 31-10-2011, 21:46   

no Daniello to chyba na razie się gdzieś zapadł... oby nie przepadł nam na dobre...

REKLAMA 

Wysłany: 31-10-2011, 22:04   

maniaczek456 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: Moment of truth
Ulubiony album Whitney: Whitney
Wysłany: 31-10-2011, 22:04   

Daniel nas opuści? Nigdy w życiu, mu tu pomrzemy a on będzie nam przyświecał :P

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 31-10-2011, 23:08   

No mam taką nadzieję :) ale Daniel i tak wie o co mi chodzi :]

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 01-11-2011, 09:20   

Daniello ma duszę pijaczka :P ale też może działać :D

Ja bym miał Was opuścić? No chyba Was gnie :P nie powiem gdzie :D i nawet nie czuję, kiedy rymuję :D

Komixiara 
Administrator

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 07-11-2011, 17:12   

Kicia i Ziro serdecznie Was pozdrawiam :) Sama nie często tu bywam, dlatego miło znowu Was "zobaczyć"!!!
Mam możliwość moderowania dwóch grup: "Friends" i "Newsman". Ale to nie znaczy, że mogę sobie kogoś wpisywać lub nie wg własnego "widzi mi się" - dlatego proszę o pomoc, podrzucajcie nicki osób, które mogłyby jeszcze mieć rangę "friends".
Daniello podrzucił mi też grupę "newsman" - no to może ktoś chce zostać newsmanem?? Ktoś, kto ma czas i chęci. Ten ktoś oczywiście nie będzie postawiony przed komisją dyscyplinarną bo np nie umieszcza newsów z dokładnością do 4 koma 6 sekund po wstawieniu newsa np przez Pana Daniello (ha ha ale fajnie Cię ochrzcili :P ) np na stronie głównej - traktujmy to jako dobrą zabawę a nie jakieś obowiązki.

Nowe forum? Też nad tym myślałam, bo nad tym forum nie mamy kontroli w 100% Ale kto zagwarantuje, że wszyscy, już i w tak małym gronie - zaczniemy tam od nowa?

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 07-11-2011, 17:40   

Od nowa... myślałem o tym kilkaset razy... i właśnie boję się, że nie wszyscy przejdą.

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 07-11-2011, 19:47   

Ci co chcieć będą to przejdą, a i z łatwością znajdą nowe forum. Pytanie jednak co to więcej da i kto byłby chętny i w pewnym sensie zobowiązany chociażby przez samego siebie do stworzenia nowej stronki. Myślę, że nikt nie dysponuje wystarczającą ilością czasu aby tworzyć to od nowa. Nie wiem jaką tak "władzę" ma Daniel jako administrator, ale jeśli ma wystarczającą to warto po prostu zredukować treści forum do minimum. mam na myśli wyzbycie się zupełnie zbędnych i zapomnianych dawno temu tematów takich jak wszelkiego rodzaju zabawy tego forum to czego słuchamy w tej chwili, konkursy, dziwnych alei gwiazd, nawet dział po godzinach zredukować do tych tematów najciekawszych. Taka jest moja propozycja. Myślę, że nikt z nas tego nie czyta i jest to zupełnie niepotrzebne i tylko zaśmieca to forum. Zacznijmy od pewnych porządków a potem przejdźmy do urządzania tej stronki pod dalszymi względami takimi jak grafika, kolorystyka nadawanie tytułów etc.
Pamiętajcie jedno, miłośników Whitney w naszym kraju nie brakuje, ale fanów jest garstka, tych którzy tu na forum działają chociażby pokazując się od czasu do czasu kilkanaście a rzekłbym kilku, iż na palcach obu rąk można wyliczyć. Dlatego właśnie nie warto cudować zmieniać "lokum" na nowe. Fakt faktem, że doświadczenie w tym mamy, ale co kolejna strona to jest coraz gorzej.
Takie jest moje zdanie, ale co postanowicie to wyjdzie z czasem :)

Komixiara 
Administrator

Ulubiona piosenka Whitney: "Higher Love"
Ulubiony album Whitney: "I'm Your Baby Tonight"
Wysłany: 07-11-2011, 20:37   

Sprawa wygląda tak, że Daniel może jako administrator zmieniać co tam chce, ale to nie na jego mail przychodzą ostrzeżenia o przerwach bądź problemach technicznych itd. Poza tym, Karolina wcale nie musi i z tego co wiem, nie chce w niczym tu ingerować, ale ma prawo do usunięcia tego forum i nic już wtedy nie zrobimy. Jest też ciągle administratorem. Można zrobić nowe forum (nawet na jun.pl!!) do którego będzie kierować button ze strony Daniela. I nazwa może różnić się tylko tym, że dodatkowo jest myślnik pomiędzy imieniem i nazwiskiem albo sama whitney.jun.pl - cokolwiek. To kwestia kilku minut, a później kilka dni aktualizowania. To jednak wymaga dyskusji...

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Wysłany: 07-11-2011, 21:00   

Nie róbmy z Caroline despotki :P
No ale jeśli uważacie, że jest to konieczne i taka sytuacja jaką przedstawiła Komixiara :) może zajść to może dobrym rozwiązaniem jest przeprowadzka.
Czy są siły i chęci do tego? Poczekajmy aż te parę osób się wypowie :P

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 08-11-2011, 07:43   

Ja dalej nie jestem za przeprowadzą - kolejną... jednak Ewelinka ma rację. Karolina może w każdej chwili usunąć forum. Z doświadczenia wiemy, że jest to możliwie i niespodziewane (Sylwia). Pójdę oczywiście za większością i zrobię to, co ludzie będą chcieli.

Kicia 
Nippy Baby

Wysłany: 09-11-2011, 18:28   

Komixiara koteczku, też się za Tobą baaaardzo stęskniłam, nawet zastanawiałam się kiedyś czy mnie jeszcze pamiętasz ...

Pisząc o zakładniku nowego forum - ja wiem, że już nie pierwszy raz zmienialiście adres, ale ciągle ktoś jest od kogoś zależny i na chęciach się kończy. Może jak nasz diva zacznie coś konkretnego robić, znowu będzie o niej głośno, będzie miała nowych fanów i wtedy znają się chętni i forum ożyje - czas pokaże.

Wiecie, że ja śledzę karierę Whitney od początku - mam z tego czasu sporo materiałów i naprawdę chętnie się nimi podzielę, kiedyś gdzieś nawet myśleliśmy o tym, żeby stworzyć np, dział z materiałami z pracy na jej temat jeszcze z lat 80-tych (naprawdę fajnie się to teraz czyta).

Ziro
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: MILLION DOLLAR BILL
Ulubiony album Whitney: -
Wysłany: 10-11-2011, 12:46   

ja mam kilkaset zdjęć Whitney, staram się moją galerię na bieżąco odświeżać, te zdjęcia zalegają na moim kompie i nie wiem co z nimi zrobić. może ktoś jest zainteresowany zbudowaniem galerii? jak będę miał chwile to wrzuce je na jakis serwer, tylko że ich łączny rozmiar to ponad 1GB więc nie wiem jak to zrobić

[ Dodano: 10-11-2011, 22:52 ]
pierwsza część, zawiera:
1. AMA 1994
2. AMA 2009
3. American Cinema Awards 1999
4. BET 2001,2005,2009,2010 and 2011
5. Billboard Music Awards 1991 and 1993
6. Brits Awards 1999
7. CBOH 2006
8. MTV Europe Music Awards 1999 and 2002

http://www.megaupload.com/?d=2R8PVLU5

daniel7 
Whitney Fanatic

Wysłany: 11-11-2011, 10:46   

Dzięki Ziro!! Przyda się z pewnością ;)

dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 12-11-2011, 09:19   

Po co się przenosić, skoro tu jest dobrze?

maniaczek456 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: Moment of truth
Ulubiony album Whitney: Whitney
Wysłany: 12-11-2011, 10:26   

jestem tego samego zdania, że przenosić nie ma najmniejszego sensu

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach