THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: daniel7
25-04-2012, 12:17
Whitney Houston.
Autor Wiadomość
Piżuś 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: INRBIO
Ulubiony album Whitney: MLIYL
Wysłany: 05-10-2010, 16:48   

To zalezy co się zaczeło? Jeżeli mówimy o kłopotach z głosem to dla mnie jest to rok 2002 - kiedy już niedomagała na GMA. Potem był 2003 i fatalne wystąpienie na Divas Duets On My Own. Ale w 2004 jak odbierała nagrodę za całokształt twórczości w Hamburgu i śpiewała z Dionne było OK.

REKLAMA 

Ulubiona piosenka Whitney: INRBIO
Ulubiony album Whitney: MLIYL
Wysłany: 05-10-2010, 17:22   

dorotka__ 
Moderator

Ulubiona piosenka Whitney: ..
Ulubiony album Whitney: ..
Wysłany: 05-10-2010, 17:22   

Ja miałam na myśli jej chrypę ;p i nabieranie 'głośno' powietrza :P .

Fan17
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: My love is your love
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Wysłany: 05-10-2010, 21:18   

czyli teraz już chyba nie pali nie? mimo wszystko ja mam wrażenie, że z jej głosem jest teraz lepiej niż jeszcze pare lat temu..

Kamx
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: zależy od nastroju
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Wysłany: 07-10-2010, 15:37   

Też mam wrażenie, że jest lepiej... a co do głosu to tyle wpływa na głos, że hej, to np. że się krzyczy (nie chodzi o śpiew) a jak było widać i słychać na BBB nie oszczędzała się. I wcześniej też nie, plus pamiętam np. jeden wywiad z czasów IYBT kiedy to miała straszną chrypę ze względu na to, przez kilka dni w tygodniu miała koncerty... a struny głosowe to też mięśnie i jeśli się je nadwyręża to później mogą być kłopoty, do tego palenie i infekcje gardła (nie wyleczone do końca mogą powodować komplikacje), narkotyki, to nie musi znaczyć, że nagle wszystko zaczęło zjeżdżać po równi pochyłej, tylko tak dodać wszystko to do siebie, przez te wszystkie lata, kocertowanie, nagrywanie, i nadwyrężanie strun, oraz geny, zmiana barwy głosu, ponieważ to z wiekiem następuje i taki może być tego efekt.

http://whitneyhouston.jun.pl

http://www.newjams.net/

http://www.rnb4u.in/download.php

Fan17
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: My love is your love
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Wysłany: 07-10-2010, 17:01   

Ja chciałbym żeby Whitney nagrała coś swiątecznego lub żeby pokazała się gdzieś w najbliższym czasie.. trochę jej brakuje..

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 07-10-2010, 19:06   

Dokładnie Whitney mogłaby o czymś pomyśleć i jakoś częściej się pokazywać publicznie. Wiadome było, że nieco się oddali i wyciszy po trasie ale nie aż tak bardzo :P
Na świąteczny album chyba nie ma szans za bardzo a już z całą pewnością nie w najbliższym czasie. Może od nowego roku ruszy z jakimiś planami co do kolejnego albumu. Myślę, że błędem byłoby zaprzestanie nagrywanie na kilka lat. ILTY wyszło w 2009 r. więc 2011 byłby chyba odpowiednim czasem na kolejne dzieło :)

daniel7 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Call You Tonight, A Song For You =)
Ulubiony album Whitney: I Look To You
Wysłany: 08-10-2010, 07:54   

Jeżeli nagrałaby to jest szansa, że wokalnie byłby lepszy... Whitney w trasie się rozśpiewała i pewnie nauczyła lepiej korzystać ze swojego "nowego" głosu.

Tomek1990 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: ...
Ulubiony album Whitney: :-)
Wysłany: 08-10-2010, 15:34   

Whitney słabo wypadała na koncertach. Miała momenty, że potrafiła ładnie zaśpiewać, ale nie było ich za wiele. Tutaj nie ma raczej to nic wspólnego z rozśpiewaniem bo po prostu Whitney ma już taki głos i koniec taki będzie. Na początku roku dała koncert w Rosji gdzie wypadła o wiele lepiej aniżeli w kolejnych koncertach (może nie wszystkich) i jakoś nie potrzebowała rozśpiewania :) Myślę, że dobrą radą byłoby oczywiście koncertowanie ale rozłożenie koncertów w odleglejszych terminach od siebie z przerwą jedno lub dwudniową a nie jak często to robiła dzień po dniu.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach