THE ONE & ONLY WHITNEY HOUSTON Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciara
Autor Wiadomość
Kamx
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: zależy od nastroju
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Wysłany: 25-06-2009, 18:19   Ciara

Ciara, a właściwie Ciara Princess Harris, (ur. 25 października 1985 w Austin w Teksasie) – amerykańska wokalistka R’n’B, znana z przebojów „Goodies” i „1, 2 Step”. W 2004 roku wydała album „Goodies”, który zdobył miano „podwójnej platynowej płyty”. W skali światowej sprzedał się on w nakładzie 5 milionów. Nazywana jest księżniczką stylu crunk, który jest specyficzną odmianą południowego rapu. W 2005 roku roku nagrała dwa utwory – „Oh” z Ludacrisem i „Like You” z Bow Wow. W tym samym roku wydała DVD „Goodies: The Videos and More”. Drugą płytę - „The Evolution” - wydała w 2006 roku. Kilka dni później, od 26 października do 10 grudnia wyruszyła w trasę koncertową „The Evolution Tour”, promującą jej drugi album. Pod koniec października 2007 roku wzięła udział w telewizyjnej gali stacji VH1 - „Hip Hop Honors 2007”, gdzie zaśpiewała dla Missy Elliott kawałek „Lose Control” (featuring Fatman Scoop). W 2009 roku zostala wydana piosenka gdzie śpiewa wraz z Enrique Iglesias’em przebój „Takin’ Back My Love”. 11 maja 2009r w Polsce ukazał się 'Fantasy Ride',trzeci album w dyskografii pięknej i utalentowanej Ciary. Promujący płytę, gorący i sexowny duet z Justinem Timberlakem 'Love Sex Magic' już stał się wielkim hitem, a towarzyszący piosence teledysk okupuje najwyższe rotacje playlist programów muzycznych na całym świecie. Timberlake nie jest jedynym zacnym gościem, który wziął udział w jej fantazyjnej przejażdżce. Na płycie usłyszymy także mentorkę Ciary - Missy Elliott, Chrisa Browna, The Dream, czy Ludacris. Za produkcję płyty odpowiedzialni są najlepsi obecnie na rynku producenci - Danja, Dr Luke, także Tricky i Polow Da Don. Płytę produkował również sam Timberlake. Do tej pory Ciara ma na swoim koncie takie światowe hity jak. :1,2 Step, Goodies, Oh!, czy Like A Boy.

źródło: ciaraworld.com

http://whitneyhouston.jun.pl

http://www.newjams.net/

http://www.rnb4u.in/download.php

REKLAMA 

Ulubiona piosenka Whitney: zależy od nastroju
Ulubiony album Whitney: I'm Your Baby Tonight
Wysłany: 25-06-2009, 18:36   

Domi 
Whitney Fanatic

Ulubiona piosenka Whitney: Get It Back i Oh Yes
Ulubiony album Whitney: My love is your love
Last.Fm: Dominajka
Wysłany: 25-06-2009, 18:36   

Bardzo sceptycznie do niej podchodziłam, ale gdy nabyłam album 'Fantasy Ride' to - :O . Bomba :D Zwłaszcza piosenka High Price z Ludacrisem - jest meegaa. W niej Ciara udowadnia, że nie jest byle jaką piosenkarką. Szaleje głosem :D

regoat 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: obecnie One of Those Days
Ulubiony album Whitney: nie mam
Wysłany: 27-06-2009, 00:34   

o tak High Price jest wyjatkowe, tez mi sie podoba. Caly album jest fajny. Lubie tez ogladac jej teledyki, swietnie w nich wypada.

Jest wysoka szczupla,ma swietne nogi niezle z niej laska, jest wygimnastykowana, te jej wygiencie do tylu, fantastyczne :) .

mam ciaromanie :D az mnie przechodza ciary hehe

edytanippy 
Nippy Baby

Ulubiona piosenka Whitney: You give good love
Ulubiony album Whitney: I'm your baby tonight
Wysłany: 13-09-2009, 19:37   

Ciara jest bardzo efektowną dziewczyną, ale wokalnie - moim zdaniem- ma jeszcze wiele nauki przed sobą.

regoat 
Whitney Fan

Ulubiona piosenka Whitney: obecnie One of Those Days
Ulubiony album Whitney: nie mam
Wysłany: 17-02-2010, 00:01   

edytanippy napisał/a:
Ciara jest bardzo efektowną dziewczyną, ale wokalnie - moim zdaniem- ma jeszcze wiele nauki przed sobą.

alez oczywiscie, jasl ladna, ma fajne teledyski, swietne piosenki, a glos jasne zadna z niej Whitney. Mariah, Celine nie bedzie. Jest raczej z grupy artystów podobnych do Madonny choć ma lepszy od niej glos :)

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach